Ogłoszenia parafialne z 2019 r.

13.12.2019
Niedziela Chrztu Pańskiego
  1. Dzisiaj przypada Święto Chrztu Pańskiego, które kończy Okres Narodzenia Pańskiego. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy przyczynili się do przyjęcia przez nas sakramentu chrztu.
    Również dzisiaj uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 udadzą się do naszych domów jako kolędnicy misyjni. Będą oni zbierać ofiary na pomoc swoim rówieśnikom w Burundi i Rwandzie.
  2. Plan wizyty duszpasterskiej na stronie;
  3. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę Św. o godz. 12.00 dzieci, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej komunii świętej, wraz z rodzicami.
Uroczystość Objawienia Pańskiego
  1. Dzisiaj przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby misji. Po każdej Mszy Św. nastąpi poświęcenie kredy i kadzidła.
    Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy Św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
    Zapraszamy do wspólnego kolędowania wraz ze scholą parafialną o godz. 17.00.
  2. Plan wizyty duszpasterskiej.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego.