Intencje 2017

 

8.10 – 15.10
Niedziela – 08.10.2017 – XXVII Zwykła
7:00 ☩ Stanisława Więsaka (15 r śm)
9:00 ☩ Ks. Wojciecha Makowskiego (8 greg)
10:30 ☩ Kazimierz Olkowski (1 r śm)
12:00 * W intencji parafian
18:00 * O potrzebne łaski dla Anny z okazji 18-tych urodzin
Poniedziałek – 09.10.2017
8:00 ☩ Ks. Wojciecha Makowskiego (9 greg)
18:00 * O opiekę Bożą, potrzebne łaski, zdrowie dla Mateusza z okazji 24 urodzin oraz rodziców i rodzeństwa
Wtorek – 10.10.2017
8:00 ☩ Ks. Wojciecha Makowskiego (10 greg)
18:00 ☩ Doroty Traczyk –Kotas (21 r śm) oraz zmarłych z c rodziny Traczyków i Dynków
Środa – 11.10.2017
8:00 ☩ zmarłych z rodziny Serejko i Czerniawskich
18:00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
☩ Zenona Kasprowicza (po pogrzebie),
☩ Elżbietę Michalską (po pogrzebie),
☩ Edward Zabuklicki (5 r śm),
☩ Jadwiga i Wiesław Malscy, zmarłych z ich rodzin
Czwartek – 12.10.2017
8:00 * Dziękczynno-błagalna
18:00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Ewy i Andrzeja oraz ich rodziny
Piątek – 13.10.2017
8:00 ☩ Ks. Wojciecha Makowskiego (13 greg)
18:00 * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Natalii z okazji 13 urodzin, o potrzebne łaski rodziców i rodzeństwa
Sobota – 14.10.2017
8:00 ☩ Ks. Wojciecha Makowskiego (14 greg)
16:00 ślub Magda Ożga – Radosław Rybak
18:00 ☩ Zdzisław Kokoszka, Marianny i Wacława Szymańskich, Feliksa i Czesławy Kokoszka
Niedziela – 15.10.2017 – XXVIII Zwykła
7:00 ☩ Ks. Wojciecha Makowskiego (14 greg)
9:00 ☩ Ewy Majewskiej (2 r śm), Zdzisława (30 r śm) i Cecylii Majewskich (30 r śm)
10:30 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Katarzyny i Sławomira z okazji 15 r ślubu oraz o potrzebne łaski dzieci i rodziny
12:00 * W intencji parafian
18:00 ☩ Pawła Wojda (10 r śm) Balbiny i Kazimierza Wojdów
1.10 – 8.10
Niedziela – 01.10.2017 – XXVI Zwykła
7:00 ☩ Tadeusz Królik (10 r śm)
9:00 ☩ Żanety Pisarskiej z okazji (1 r śm)
10:30 ☩ Stefanii i Stanisława Jankowskich, Barbary i Mariana Zawadzkich
12:00 * W intencji parafian
18:00 ☩ Ks. Wojciecha Makowskiego (1 greg)
Poniedziałek – 02.10.2017
8:00 ☩ Ks. Wojciecha Makowskiego (2 greg)
18:00 ☩ zmarłych zgłoszonych do comiesięcznych Mszy św.
Wtorek – 03.10.2017
8:00 ☩ Ks. Wojciecha Makowskiego (3 greg)
18:00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie wszelkie łaski dla Anny i Dariusza Świętochowskich ( z okazji 24 r ślubu) oraz ich dzieci
Środa – 04.10.2017
8:00 ☩ Ks. Wojciecha Makowskiego (4 greg)
18:00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
* Żeby Anna poznała Pana Jezusa,
* O Boże błogosławieństwo, zdrowie z wdzięcznością dla Magdaleny,
☩ Albina Wójcik (po pogrzebie)
Czwartek – 05.10.2017
8:00 ☩ Ks. Wojciecha Makowskiego (5 greg)
18:00 ☩ Apolonię Kurnikowską( 4 r śm), Tadeusza i Agnieszkę Kurnikowskich
Piątek – 06.10.2017
8:00 ☩ Ks. Wojciecha Makowskiego (6 greg)
18:00 * O zdrowie i potrzebne łaski dla Ojca Św. Franciszka, biskupów i kapłanów. O beatyfikację Sługi Bożego ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia i kanonizację bł. ks. Jerzego Popiełuszki. O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. /od Żywego różańca/
Sobota – 07.10.2017
8:00 * Wynagradzająca Niepokalanemu sercu N.M.P za grzechy świata
18:00 * O zdrowie, Ojca Św. Franciszka, biskupów i kapłanów Ojca Tadeusza Rydzyka wszystkich posługujących w Radio Maryja i TV Trwam. W intencji kapłanów z naszej parafii, Za ofiarodawców wspierających Radio Maryja i TV Trwam
Niedziela – 08.10.2017
7:00 ☩ Stanisława Więsaka
9:00 ☩ Ks. Wojciecha Makowskiego (8 greg)
10:30 ☩ Kazimierz Olkowski (1 r śm)
12:00 * W intencji parafian
18:00 * W intencji Anny z okazji 18-tych urodzin
24.09 – 1.10
Niedziela – 24.09.2017 – XXV Zwykła
7:00 ☩ Maria Woncisz (24 greg)
9:00 ☩ Tadeusza Lewandowskiego (16 r śm), Ewę oraz rodziców i rodzeństwo Muszyńskich
10:30 * Dziękczynna za 20 lat sakramentu małżeństwa Sławomira i Anety z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej oraz potrzebne łaski dla Nich oraz ich dzieci
12:00 * W intencji parafian
18:00 ☩ Czesław Czerwiński (1 r śm)
Poniedziałek – 25.09.2017
8:00
18:00 ☩ Maria Woncisz (25 greg)
Wtorek – 26.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (26 greg)
18:00
Środa – 27.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (27 greg)
18:00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
* O zdrowie dla Pawła,
* O dar miłości dla Anny, aby poznała Jezusa,
☩ Stanisława Styczyńskiego (po pogrzebie),
☩ Stanisława Kaszubę
Czwartek – 28.09.2017
8:00 ☩ O radość życia wiecznego dla Zygmunta i Wacławy Kosieradzkich
18:00 ☩ Maria Woncisz (28 greg)
Piątek – 29.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (29 greg)
18:00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Moniki i Michała z okazji 10-tej rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski dla córki Wiktorii
Sobota – 30.09.2017
8:00 * W intencji Adriana z okazji 18-tych urodzin z prośbą o Bożą opiekę, potrzebne łaski na czas młodości i dorosłego życia oraz opiekę Matki Najświętszej
16:00 ślub E. Rytel – K. Kantarewicz
18:00 ☩ Maria Woncisz (30 greg)
Niedziela – 01.10.2017 – XXVI Zwykła
7:00 ☩ Tadeusz Królik (10 r śm)
9:00 ☩ Żanety Pisarskiej z okazji (1 r śm)
10:30 ☩ Stefanii i Stanisława Jankowskich, Barbary i Mariana Zawadzkich
12:00 * W intencji parafian
18:00 ☩ Ks. Wojciecha Makowskiego (1 greg)
17.09 – 24.09
Niedziela – 17.09.2017 – XXIV Zwykła
7:00 ☩ Mariana i Stanisław Berezińscy
9:00 ☩ Edward, Janina i Jarosław Niedziela
10:30 ☩ Marianny, Stefana Zasońskich, Witolda i Leszka Gostewicz
12:00 * W intencji parafian
18:00 ☩ Maria Woncisz (17 greg)
Poniedziałek – 18.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (18 greg)
18:00 * Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Moniki Pieniak z okazji 18-tych urodzin
Wtorek – 19.09.2017
8:00 * O zdrowie dla Tomasza Jachimczuka
18:00 ☩ Maria Woncisz (19 greg)
Środa – 20.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (20 greg)
18:00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
☩ Józef Wrutniak /po pogrzebie/,* O zdrowie dla Ewy Rogozińskiej, * Za kapłanów tutejszej parafii * O dar miłości dla Anny, aby poznała Jezusa, * O zdrowie dla Pawła
Czwartek – 21.09.2017
8:00 * Z okazji 18-tych urodzin Aleksandry o zdrowie, błogosławieństwo Boże, pomyślne zdanie matury
18:00 ☩ Maria Woncisz (21 greg)
Piątek – 22.09.2017
8:00 ☩ Józef (o łaske życia wiecznego)
18:00 ☩ Maria Woncisz (22 greg)
Sobota – 23.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (23 greg)
16:00 ślub Aleksandra Wolak – Adam Wojtczuk
18:00 ☩ Zdzisława Barańskiego i zmarłych z c rodziny Peczyńskich
Niedziela – 24.09.2017
7:00 ☩ Maria Woncisz (24 greg)
9:00 ☩ Tadeusza Lewandowskiego (16 r śm), Ewę oraz rodziców i rodzeństwo Muszyńskich
10:30 * Dziękczynna za 20 lat sakramentu małżeństwa Sławomira i Anety z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Nich oraz ich dzieci
12:00 * W intencji parafian
18:00 ☩ Czesław Czerwiński (1 r śm)
10.09 – 17.09
Niedziela – 10.09.2017 – XXIII Zwykła
7:00 ☩ Mariana (9 r śm), Doroty, Marianny i Jana Traczyk i c r Dynków
9:00 ☩ Stanisława, Marianny, Hanny i Józefa Szczepańskich
10:30 ☩ Józefy, Tadeusza Krzyżanowskich, Zofii i Władysława Szymańskich
12:00 * W intencji parafian
18:00 ☩ Czesław Pisarski
Poniedziałek – 11.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (11 greg)
18:00 * Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marii i Mirosława z okazji 15 r ślubu oraz córki Klary
Wtorek – 12.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (12 greg)
18:00 * O Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny dla Magdaleny, Anny, Karola i Katarzyny,
Środa – 13.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (13 greg)
18:00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
* O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ewy Rogozińskiej,
* O Boże błogosławieństwo dla ks Proboszcza,
* O dar miłości dla Anny, aby poznała Jezusa,
* O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Pawła,
* W intencji Marcina Anny, Maksymiliana, Aleksandra, Piotra i Bożeny – o potrzebne łaski Boże,
* O dobrą pracę dla Iwony,
* O dar trzeźwości dla Marka,
* O potrzebne łaski dla Adama Królika z okazji 60-tych urodzin,
☩ Jan Madeja/po pogrzebie/,
☩ Mirosław Michalski /po pogrzebie/
Czwartek – 14.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (14 greg)
18:00 ☩ Karol Kędzior (4 r śm)
Piątek – 15.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (15 greg)
18:00 ☩ Mariana Sapoty r (śm)
Sobota – 16.09.2017
8:00 * Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary ducha Św., podejmowanie decyzji zgodnie z wolą Bożą, zdrowie, dobre wychowanie dziecka dla rodziny; Piotra, Mileny, małego Janka oraz o potrzebne łaski dla Danuty
16:00 ślub P. Michałowska – R. Baran
18:00 ☩ Maria Woncisz (16 greg)
Niedziela – 17.09.2017 – XXIV Zwykła
7:00 ☩ Mariana i Stanisław Berezińscy
9:00 ☩ Edward, Janina i Jarosław Niedziela
10:30 ☩ Marianny, Stefana Zasońskich, Witolda i Leszka Gostewicz
12:00 * W intencji parafian
18:00 ☩ Maria Woncisz (17 greg)
3.09 – 10.09
Niedziela – 03.09.2017 – XXII Zwykła
7:00 * Dziękczynna z okazji 7 rocznicy ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Tomasza i Katarzyny oraz ich synka Szymona.
9:00 * Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Izy oraz syna Marcina
10:30 ☩ Andrzej Mianowski (3 r śm)
12:00 * W intencji parafian
18:00 ☩ Bolesław i Anna Piekutowscy
Poniedziałek – 04.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (4 greg)
* O błogosławieństwo Boże na nowy Rok szkolny dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, pracowników szkół, rodziców i opiekunów
18:00 ☩ zbiorowa za zmarłych zgłoszonych do comiesięcznych Mszy św.
Wtorek – 05.09.2017
8:00 ☩ Zmarli z rodziny Pogorzelskich, Grzymałów i Mikołajczuków
10:00 ☩ pogrzeb Albina Alicja Wójcik
18:00 ☩ Maria Woncisz (5 greg)
Środa – 06.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (6 greg)
18:00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ☩ Alicja Boryszewska, Teodora i Jan Oko, ☩ Jacek Arkuszewski
* O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ewy Rogozińskiej,
* O Boże błogosławieństwo dla całej rodziny Bekier i zdrowie dla Marty,
* O Boże błogosławieństwo dla rodziny Zalewskich,
* O dar miłości dla Anny, aby poznała Jezusa,
* O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. Zbigniewa Iwańskiego,
* W intencji osób chorych
Czwartek – 07.09.2017
8:00 ☩ Ryszard Skłodowski (8 r śm) i c. r. Skłodowskich
18:00 ☩ Maria Woncisz (7 greg)
Piątek – 08.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (8 greg)
18:00 * O zdrowie i potrzebne łaski dla Ojca św. Franciszka, biskupów i kapłanów, za Ojczyznę. O Boże błogosławieństwo dla dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym, o potrzebne łaski dla rodzin Żywego Różańca /od Żywego Różańca/
Sobota – 09.09.2017
8:00 ☩ Marcina Pręcikowskiego (3 r śm)
16:00 ślub: Aleksandra Lendzion – Jarosław Żbikowski
18:00 ☩ Leon Żbikowski, Krystyna i Józef Karpińscy oraz zm z rodzin Żbikowsich, Karpińskich, Barkała
Niedziela – 10.09.2017 – XXIII Zwykła
7:00 ☩ Mariana (9 r śm), Dorotę, Marianny i Jana Traczyk i c r Dynków
9:00 ☩ Stanisław, Marianna, Hanna i Józef Szczepańscy
10:30 ☩ Józefa, Tadeusz Krzyżanowscy, Zofia i Władysław Szymańscy
12:00 * W intencji parafian
18:00 ☩ Czesław Pisarski
27.08 – 3.09
Niedziela – 27.08.2017 – XXI Niedziela Zwykła
7:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (27 greg)
9:00 ☩ Krystyny Jeleń (1 r śm)
10:30 * O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie dla Aleksandry z okazji 18-tych urodzin
12:00 * W intencji parafian
18:00
Poniedziałek – 28.08.2017
8:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (28 greg)
11:00 pogrzeb Śp. Zenon Kasprowicz
18:00 ☩ Jan Czarnecki (3 r śm)
Wtorek – 29.08.2017
8:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (29 greg)
18:00 ☩ ks. Kan. Jana Sapoty (r śm)
Środa – 30.08.2017
8:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (30 greg)
18:00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ☩ Krystyna Kopka (1 r śm) ☩ Walentynę, Mieczysława, Bolesławę, Maksymiliana Jezierskich * O opiekę M.B Nieustającej Pomocy i potrzebne łaski dla Grzegorza z okazji 39 r urodzin i jego syna Przemysława z okazji 10 r urodzin * O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ewy Rogozińskiej
Czwartek – 31.08.2017
8:00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski dla Michała Wdowskiego z okazji 18-tych urodzin
18:00 * Dziękczynno – błagalna Ryszarda i Katarzyny z okazji 25 r ślubu z prośbą o Boże błog., zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej dla Nich oraz syna Michała
Piątek – 01.09.2017
8:00 ☩ Maria Woncisz (1 greg)
18:00 ☩ W intencji walczących o wolność oraz ofiar II Wojny Światowej
Sobota – 02.09.2017
8:00 * Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.P za grzechy świata
16:00 ślub Eliza Danielak – Mateusz Penzioł
18:00 * O zdrowie, Ojca Św. Franciszka, biskupów i kapłanów Ojca Tadeusza Rydzyka wszystkich posługujących w Radio Maryja i TV Trwam, w intencji kapłanów z naszej parafii, za ofiarodawców wspierających Radio Maryja i TV Trwam
Niedziela – 03.09.2017
7:00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Tomasza i Katarzyny oraz ich synka Szymona – z okazji 7 r ślubu
9:00 * Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Izy i Marcina
10:30 ☩ Andrzej Mianowski (3 r śm)
12:00 * W intencji parafian
18:00 ☩ Bolesław i Anna Piekutowscy
20.08 – 27.08
Niedziela – 20.08.2017 – XX Niedziela Zwykła
7:00 ☩ Mirosław i Józef Rępalski, Rozalia i Franciszek Motyczyński, Stanisława, Józef i Marek Rępalscy
9:00 ☩ Janusz i Stefan Wcisło, zmarli z rodziny Wcisło i Skibowskich
10:30 ☩ Bolesław i Anna Skwara, Ryszard Kryszkiewicz
12:00 * W intencji parafian
18:00 * Dziękczynna w 36 r zawarcia sakrament małżeństwa Danuty i Bogusława Adamczyków z prośbą o błogosławieństwa Bożego, potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej
Poniedziałek – 21.08.2017
8:00 ☩ Andrzeja Remiszewskiego (m-c od śmierci)
18:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (21 greg)
Wtorek – 22.08.2017
8:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (22 greg)
18:00 ☩ Stanisław (r śm) i Marek Nowosiak Władysława Moczkowska, Wacława, Franciszek i zm. z c rodz. Kalinowskich
Środa – 23.08.2017
8:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (23 greg)
18:00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
* O potrzebne łaski dla Katarzyny i Tomasza z okazji 19 rocznicy ślubu
* O zdrowie dla Ewy Rogozińskiej
Czwartek – 24.08.2017
8:00 ☩ Barbara Gąsior (5 r śm)
18:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (24 greg)
Piątek – 25.08.2017
8:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (25 greg)
18:00 ☩ Andrzej Saks (5 r śm)
Sobota – 26.08.2017
8:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (26 greg)
16:00 /ślub/ Elżbieta Adamczyk – Marcin Józef Chyliński
18:00 ☩ Bronisław, Antoni, Kazimiera Gierek, zm z rodz. Gierek, Zygmunt Pabian
Niedziela – 27.08.2017 – XXI Niedziela Zwykła
7:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (27 greg)
9:00 ☩ Krystyny Jeleń (1 r śm)
10:30 * O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie dla Aleksandry z okazji 18-tych urodzin
12:00 * W intencji parafian
18:00
13.08 – 19.08
Niedziela  –  13.08.2017  –  XIX Niedziela Zwykła
7:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (13. greg.)
9:00 ☩ Jadwiga i Roman Mańk, Adam Oleszczuk
10:30 * W intencji Krzysztofa, Jakuba, Marii, Michała Krzyżanowskich (dziękczynno-błagalna)
12:00 * W intencji parafian
18:00 ☩ Zygmunt i Bogusław Wolińscy
Poniedziałek 14.08.2017
8:00 ☩ Jolanta Chmielik (14. greg)
18:00 ☩ Stanisława Korbut (1 r. śm.)
Wtorek  –  15.08.2017  –  Wniebowzięcie NMP
7:00 ☩ Jolanta Maria Chmielowska (15. greg.)
9:00 ☩ Marianna Dobczyńska
10:30 ☩ Józef i Aleksandra Malewscy
12:00 * W intencji parafian
18:00 ☩ Maria, Jan, Krystyna i Marian Goliwas, Władysława i Ryszard Majewscy
Środa 16.08.2017
8:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (16. greg)
18:00 * O zdrowie, opiekę M.B.N.P i potrzebne łaski dla Anny, Piotra i Jolanty
Czwartek 17.08.2017
8:00 ☩ Teresa i Bogusław Grabowscy
18:00 ☩ Aleksander i Władysława Sienkiewicz i zm. z rodz. Dziuba i Musińskich
Piątek 18.08.2017
8:00 * O zdrowie i bł. Boże dla Jacka i jego bliskich
18:00 * O bł. Boże na dalsze lata dla Anny i Rafała oraz ich syna Gabriela
Sobota 19.08.2017
8:00
18:00 ☩ Jolanta Maria Chmielowska (19. greg.)
6.08 – 12.08
 Niedziela 6.08.2017
 7:00 ☩ Stanisława i Bronisław Czapczuk, dusze w czyśćcu cierpiące
 9:00 ☩ Szczepan Romańczuk, zm. z c rodz. Romańczuk i Gizińskich
 10:30 ☩ Czesława, Jan Pękala, Maria i Jan Orłowscy
 12:00 * W intencji parafian
 18:00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Jakuba i Aliny Rucińskich z okazji 13 r ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci
Poniedziałek  7.08.2017
 8:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (7 greg)
 18:00 ☩ Zbiorowa za zgłoszonych do Mszy św. comiesięcznej
Wtorek 8.08.2017
 8:00 Katarzyna Janina Janiuk (po pogrzebie)
 18:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (8 greg)
Środa 9.08.2017
 8:00 Jolanta Maria Chmielik (9 greg)
 18:00 ☩ Edward (r. śm.) i Honorata Pasternak
☩ Ludwika Płocharczyk (po pogrzebie)
* O zdrowie i B. bł. dla Ewy Rogozińskiej
Czwartek 10.08.2017
 8:00 ☩ Jan i Stanisław Kosieradzcy
 18:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (10 greg)
Piątek 11.08.2017
 8:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (11 greg)
 18:00 * O opiekę M. Bożej, potrzebne łaskim zdrowie, bł. Boże dla Leny Gabrieli (1. r. urodzin) oraz Joanny i Tomasza Zawadzkich (5. r. ślubu)
Sobota 12.08.2017
 8:00 ☩ Szymon Koziński, Celina i Wiktor Jakubczyk
 18:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (12 greg)
 Niedziela 13.08.2017
 7:00
 9:00
 10:30
 12:00
 18:00
30.07 – 6.08
 Niedziela 30.07.2017
 7:00 ☩ Stanisława Żochowska (30 greg)
 9:00 ☩ Tadeusz Woźniecki
 10:30 ☩ Anna i Piotr Pietrucha, Krystyna i Jadwiga Mańk
 12:00 * W intencji parafian
* W intencji wspomagających IV ołtarz Bożego Ciała
 18:00 ☩ Kazimiera, Władysław, Jan, Damian Guzowscy, Władysława i Julian Nowak (5 r śm)
Poniedziałek  31.07.2017
 8:00 Piotr Dąbrowski (21 r śm)
 18:00 ☩ Wojciech (25 r śm), Anna, Józef i Jan
Wtorek 1.08.2017
 8:00 Jolanta Maria Chmielik (1 greg)
 18:00 ☩ W intencji tych, którzy zginęli w Powstaniu Warszawskim z okazji 73 rocznicy wybuchu Powstania
Środa 2.08.2017
 8:00 Jolanta Maria Chmielik (2 greg)
 18:00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
☩ Tadeusz Podleś  (4 r śm), Cezary Podleś
Czwartek 3.08.2017
 8:00 * Dziękczynna za rok szkolny 2016/2017 z prośbą o dalsza opiekę i błogosławieństwo  Boże, dary i owoce Ducha Św. dla dzieci, rodziców, nauczycieli, pracowników i Dyrekcji S.P nr 4 w Markach
 18:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (3 greg)
Piątek 4.08.2017
 8:00 ☩ Jolanta Maria Chmielik (4 greg)
 18:00 * O zdrowie i potrzebne łaski dla Ojca Św. Franciszka, biskupów, kapłanów.
O Boże błogosławieństwo dla pielgrzymujących na Jasną Górę. O łaskę wyzwolenia z nałogu dla osób uzależnionych od alkoholu i innych używek
Sobota 5.08.2017
 8:00 Włodzimierz Szczepański (7 r śm) zm. z c rodz. Kurpików
 18:00 * O zdrowie dla Ojca Św. Franciszka, biskupów i kapłanów, dla Ojca Tadeusza Rydzyka oraz wszystkich posługujących w Radio Maryja i TV Trwam.
W intencji kapłanów z naszej parafii oraz  ofiarodawców wspierających toruńskie dzieła
 Niedziela 6.08.2017
 7:00 ☩ Stanisława i Bronisław Czapczuk, dusze w czyśćcu cierpiące
 9:00 ☩ Szczepan Romańczuk, zm. z c rodz. Romańczuk i Gizińskich
 10:30 ☩ Czesława, Jan Pękala, Maria i Jan Orłowscy
 12:00 * W intencji parafian
 18:00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Jakuba i Aliny Rucińskich z okazji 13 r ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci
23.07 – 30.07
 Niedziela 23.07.2017
 7:00 Mieczysław Wiśniewski (1 r śm)
 9:00 ☩ Czesław Brodzicki i zm. z rodziny
 10:30 ☩ Roman Malewski (5 r śm) oraz Wacław Malewski (1 r śm)
 12:00 * W intencji parafian
 18:00 ☩ Radosław Banasiuk (5 r śm)
Poniedziałek  24.07.2017
 8:00 ☩ Stanisława Żochowska (24 greg)
 18:00 * Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Zenona i Grażyny z okazji 25 r ślubu
Wtorek 25.07.2017
 8:00 ☩ Stanisława Żochowska (25 greg)
 18:00 * O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Krzysztofa
Środa 26.07.2017
 8:00 ☩ Stanisława Żochowska (26 greg)
 18:00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
☩ Kazimierz Kuczyński (po pogrzebie)
☩ Marii Zaboklickiej  (9 r śm)
Czwartek 27.07.2017
 8:00 Stanisław Mańk (4 r śm) i zmarłych Jego rodziców
 18:00 Stanisława Żochowska (27 greg)
Piątek 28.07.2017
 8:00 ☩ Stanisława Żochowska (28 greg)
 18:00 ☩ Grażynę Tyszkiewicz (3 r śm), Józefę i Bronisława Tyszkiewicz
Sobota 29.07.2017
 8:00 ☩ Stanisława Żochowska (29 greg)
 18:00 ☩ Anna i Bolesław Skwara, Ryszard Kryszkiewicz
 Niedziela 30.07.2017
 7:00 ☩ Stanisława Żochowska (30 greg)
 9:00 ☩ Tadeusz Woźniecki
 10:30 ☩ Anna i Piotr Pietrucha, Krystyna i Jadwiga Mańk
 12:00 * W intencji parafian
 18:00 ☩ Kazimiera, Władysław, Jan, Damian Guzowscy, Władysława i Julian Nowak (5 r śm)
16.07 – 23.07
 Niedziela 16.07.2017
 7:00 ☩ Stanisława i Bronisława Czapczuk, dusze w czyśćcu cierpiące.
 9:00 ☩ Stanisława, Marianna, Hanna Szepańska
 10:30 ☩ Sylwester Kowalski
/od Elżbiety i Witolda Turkowskich/
 12:00 * Za parafian przygotowujących 2. ołtarz na Boże Ciało
 18:00 * O zdrowie i bł. Boże dla Barbary (64. urodziny)
* O zdrowie dla Andrzeja
Poniedziałek  17.07.2017
 8:00 ☩ Stanisława Żochowska (17 greg)
 18:00
Wtorek 18.07.2017
 8:00 ☩ Marian Dynek (8 r śm), Genowefa Dynek, zm z rodz. Dynków i Traczyków
☩ Stanisława Żochowska (18 greg)
 18:00 * Dziękczynna z prośba o błogosławieństwo Boże dla Marii i Ryszarda z okazji
40 rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci i wnuków
Środa 19.07.2017
 8:00 ☩ Stanisława Żochowska (19 greg)
 18:00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
☩ Sabinę Gajewską ( 2 r śmierci)
☩ Krzysztofa Lasockiego (po pogrzebie)
Czwartek 20.07.2017
 8:00 ☩ Stanisława Żochowska (20 greg)
 18:00 ☩ Paweł i Hanna Dudzińscy
Piątek 21.07.2017
 8:00 ☩ Stanisława Żochowska (21 greg)
 18:00 * O Boże błogosławieństwo dla Adama i Wioletty w 10 r. ślubu i ich dzieci – Kacpra i Hani
Sobota 22.07.2017
 8:00 * O łaskę miłości, umocnienia w wierze i nadziei dla Adama, Aliny, Aleksandry i Kamila
 18:00 ☩ Stanisława Żochowska (22 greg)
 Niedziela 23.07.2017
 7:00 ☩ Mieczysław Wiśniewski (1 r śm)
 9:00 ☩ Czesław Brodzicki i zm z rodziny
 10:30 ☩ Roman Malewski (5 r śm) oraz Wacław Malewski (1 r śm)
 12:00 * W intencji parafian
 18:00 ☩ Radosław Banasiuk (5 r śm)
9.07 – 16.07
 Niedziela 9.07.2017
 7:00
 9:00
 10:30
 12:00
 18:00
Poniedziałek 10.07.2017
 8:00 + Stanisława Żochowska
 18:00 + Mariusz Pisarski
Wtorek 11.07.2017
 8:00 + Stanisława Żochowska
 18:00 + Henryk Kazimierczak (6 r.)
+ Jadwiga Kazimierczak
Środa 12.07.2017
 8:00 + Stanisława Żochowska
 18:00 + Irena Różańska (30 dni po pogrzebie)
+ Mariusz Balon (30 dni po pogrzebie)
Czwartek 13.07.2017
 8:00 + Stanisława Żochowska
 18:00 + Kazimiera Albekier (8 r.)
Piątek 14.07.2017
 8:00 + Stanisława Żochowska
 18:00 * O Boże błogosławieństwo dla Adama i Wioletty w 10 r. ślubu i ich dzieci – Kacpra i Hani
Sobota 15.07.2017
 8:00 + Stanisława Żochowska
 18:00 + ks. Wojciech Makowski
 Niedziela 16.07.2017
 7:00 + Stanisława i Bronisława Czapczuk, dusze w czyśćcu cierpiące.
 9:00 + Stanisława, Marianna, Hanna Szepańska
 10:30 * Sylwester Kowalski
 12:00 * Za parafian przygotowujących 2. ołtarz na Boże Ciało
 18:00 + O zdrowie i bł. Boże dla Barbary (64. urodziny)
2.07 – 9.07
 Niedziela 2.07.2017
 7:00 + Filomena Mróz i zmarłych z całej rodziny Mrozów
 9:00 + Regina, Wiesław i Władysław Zagrzejewscy, Jadwiga Trześniewska
 10:30 * Dziękczynna z prośbą o  Boże błogosławieństwo dla Pauliny i Rafała z okazji 1 r ślubu
 12:00 * W intencji parafian
* W intencji wspomagających I Ołtarz Bożego Ciała
 18:00 + Adam Oleszczuk, Jadwiga i Roman Mańk
+ Stanisława Żochowska
Poniedziałek 3.07.2017
 8:00 + Stefan Żochowski (25 r.)
+ Stanisława Żochowska
 18:00 + comiesięczna w intencji zmarłych
Wtorek 4.07.2017
 8:00 + Krystyna (11 r.) i Henryk Skorupscy
+ Stanisława Żochowska
 18:00 + Sylwester Kowalski
Środa 5.07.2017
 8:00 + Stanisława Żochowska
 18:00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski w intencji Jerzego i Krystyny Gagaszka (50 r. ślubu);
W intencji Kariny i Piotra Skrzypczak (12 r. ślubu) – o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
Czwartek 6.07.2017
 8:00 + Stanisława Żochowska
 18:00 + Halina i Wiktoria Główka, Anna i Zbigniew Wrzosek
Piątek 7.07.2017
 8:00 + Stanisława Żochowska
 18:00 + O zdrowie i potrzebne łaski dla papieża, biskupów, kapłanów, o Boże błogosławieństwo dla młodzieży przebywającej na wakacjach, o siły dla Andrzeja
Sobota 8.07.2017
 8:00 + Stanisława Żochowska
 18:00  + Halina Zych (6 r.), Bogdan Zych
 Niedziela 9.07.2017
 7:00 +
 9:00 +
 10:30 *
 12:00 *
 18:00 +
25.06 – 2.07
Niedziela 25.06.2017
7:00 + Jana, Paulinę i Zygmunta Styczyńskich
9:00 + Heleny i Leopolda Zębików ( 2 r śm), Jadwigi Baran
10:30 * O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin Beredów, Janiszewskich i Tomala
12:00 * W intencji parafian
18:00 + Jan Gerek
Poniedziałek 26.06.2017
8:00 + Wacław Malewski (26 greg)
18:00 * Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jerzego i Anny z okazji 29 r ślubu
Wtorek 27.06.2017
8:00 + Wacław Malewski (27 greg)
8:00 + Haliny i Franciszka Rogozińskich i zmarłych z rodzin Rogozińskich oraz Wojnowskich
Środa 28.06.2017
8:00 + Michalina i Franciszek Karwowscy, Tadeusz Jezierski
18:00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
+ Janina i Józef Wocial, Akwilina i Mirosław Komar
Czwartek 29.06.2017
8:00 + Rozalii Dzwonkowskiej (27 r śm) oraz Dariusza Lorens (16 r śm)
+ Wacław Malewski (29 greg)
18:00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże oraz potrzebne łaski dla ks. Pawła i Jego rodziny
Piątek 30.06.2017
8:00 + Wacław Malewski (30 greg)
18:00 + Franciszka i Emilii Lisickich
Sobota 01.07.2017
8:00 + Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.P za grzechy świata
17:00 ślub M. Kluska – M. Zagrzejewski
18:00
Niedziela 02.07.2017
7:00 + Filomena Mróz i zmarłych z całej rodziny Mrozów
9:00
10:30 * Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Pauliny i Rafała z okazji 1 r ślubu
12:00 * W intencji parafian
* W intencji wspomagających I Ołtarz Bożego Ciała
18:00 + Adama Oleszczuk, Jadwigi i Romana Mańk
18.06 – 25.06
11.06 – 18.06
Niedziela 11.06.2017
7:00 ☩ Marianna, Stefan i Włodzimierz Zarębscy
9:00 ☩ Juliana, Tadeusza, Franciszka i Ludwikę Pieńkowskich
10:30 * Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla Michała z okazji 18-tych oraz w intencji rodziny
12:00 * W intencji parafian
18:00 ☩ Sylwestra Kowalskiego, Jana i Zofii Trąbickich, Stanisława i Bronisławy Mazurek zmarłych z całej rodziny Trąbickich i Popińskich
Poniedziałek 12.06.2017
8:00 ☩ Halina Zych (6 r śm)
18:00 ☩ Wacław Malewski (12 greg)
Wtorek 13.06.2017
8:00 ☩ Wacław Malewski (13 greg)
12:00 ☩ pogrzeb Mariusz Balon
8:00 ☩ ks. Wojciecha Makowskiego /z okazji 40 r święceń kapłańskich/
Środa 14.06.2017
8:00 ☩ Wacław Malewski (14 greg)
18:00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
☩ Marian Skorupka (16 r śm) i zmarłych rodziców
Czwartek 15.06.2017
8:00 ☩ Franciszka Komorowskiego i Krzysztofa Pękul (16 r śm)
9:00 ☩ Annę i Jana Pawlak, Genowefę, Stanisława i Zbigniewa Wąsik
10:30 ☩ Wacław Malewski (15 greg)
12:00 * W intencji parafian
Piątek 16.06.2017
8:00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. podejmowanie decyzji zgodnie z wolą Bożą, zdrowie, dobre wychowanie dziecka dla rodziny; Piotra, Mileny, Jasia oraz o potrzebne łaski dla Danuty
18:00 ☩ Wacław Malewski (16 greg)
Sobota 17.06.2017
8:00 ☩ Wacław Malewski (17 greg)
18:00 ☩ Tadeusz( r śm) i Krystyna Jeleń
Niedziela 18.06.2017
7:00 ☩ Teresy, ( r śm) Stefana Dawidowskich oraz Jarosława
9:00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Barbary i Leszka Siemieniewskich z okazji 40-tej rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski dla rodziny
10:30 ☩ Arkadiusza Sołowieja i zmarłych z rodziny
12:00 * W intencji parafian
* Dziękczynna za 60 lat pożycia małżeńskiego Stanisława i Anny Staśkiewiczów z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski Boże
18:00 ☩ Jana Młynarskiego jego zmarłych rodziców i rodzeństwa