Archiwum intencji – 2015

2015

Poniedziałek  19.01.2015
8.00 + Jan Dybcio (2 r śm)
18.00 + Anna i Henryk Pielach, Franciszka Dynek

Wtorek  20.01.2015
8.00 + Antonina, Władysław Grymkowscy, Zofia i Jan Groszek
18.00 + Ireny Pałdyna (34 r śm), i zmarłych z rodzin Pałdyna, Długokęccy, Sobolewscy

Środa 21.01.2015
8.00 + Adama, Rozalii i zm. z rodziny
18.00 * Zbiorowa do M.B Nieustającej Pomocy

Czwartek 22.01.2015
8.00 + Adam
18.00 * O błogosławieństwo Boże dla Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Piątek  23.01.2015
8.00 + Jana Jezierskiego
18.00 * W intencji pewnej rodziny

Sobota 24.01.2015
8.00 + Eugeniusz, Krzysztof i zm. z rodziny.
18.00 + Jerzy Król

Niedziela 25.01.2015  III Zwykła
7.00 + Eugeniusz Dziuba i zm. z rodziny Sienkiewiczów i Dziubów
9.00 + Arkadiusza Sołowiej ( 3 r śm)
10.30 + Stanisław Banasiak (20 r śm) i zm. z rodziny Konarzewskich i zm. z rodz.  Banasiaków
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Stanisław, Marianna, Hanna, Józef Szczepańscy

Poniedziałek  26.01.2015
8.00 + zmarłych
18.00 + Jadwiga i Polikarp, Leokadia i Aleksander Banasiak, Franciszka i Mateusz Klusek

Wtorek  27.01.2015
8.00 * O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i szczególną opiekę dla Marty z okazji 18-tych urodzin
18.00 + Teresy i Aleksandra Szubierajskich

Środa 28.01.2015
8.00 + zmarłych z pewnej rodziny
18.00 * Zbiorowa do M.B Nieustającej Pomocy
* O powrót do zdrowia i pełni sił

Czwartek 29.01.2015
8.00 * O błogosławieństwo Boże i szczególną opiekę dla rodziny
18.00 + Lucyna Łosiewicz

Piątek  30.01.2015
8.00
18.00 * O błogosławieństwo Boże dla nowożeńców

Sobota 31.01.2015
8.00 + Genowefy (23 r śm), Władysława i Sylwestra Wardaków
18.00 + Jadwiga Malska i zm. z rodziny Bierowskich

Niedziela 01.02.2015  IV Zwykła
7.00 + Genowefa Oleksiuk
9.00 + Leopolda Zębika (10 r śm) oraz Jadwigi Baran
10.30 + Władysław, Maria, Franciszka Rogusz
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Katarzyna i Józef Jakubowscy, Marian Kuszczyk

Poniedziałek  02.02.2015
8.00 + Marianny i Stanisława Berezińskich
10.00 + Stanisław Pliszka
16.00 + Jadwiga Jastrzębska /od Żywego Różańca/
18.00 * Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski dla Franciszka z okazji 7-urodzin

Wtorek  03.02.2015
8.00
18.00 + zbiorowa comiesięczna za zmarłych

Środa 04.02.2015
8.00 + Andrzej Dybcio
18.00 * Zbiorowa do M.B Nieustającej Pomocy

Czwartek 05.02.2015
8.00
* W intencji Piotra o dary Ducha Św. i wybór drogi życiowej zgodnie z Wolą Bożą
+ Stanisław Pliszka (6 greg)
18.00 * O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i szczególną opiekę dla Dominiki

Piątek  06.02.2015
8.00 + Henryk Kopczyński /po pogrzebie/
18.00 * O świętość życia dla osób Konsekrowanych, w intencji chorych i cierpiących. O Boże błogosławieństwo dla rodzin Żywego Różańca

Sobota 07.02.2015
18.00 * Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Niepokalanemu Sercu N.M.P
18.00 * O zdrowie, Ojca Św. Franciszka, biskupów i kapłanów Ojca Tadeusza Rydzyka wszystkich posługujących w Radio Maryja i TV Trwam. W intencji kapłanów z naszej parafii, Za ofiarodawców wspierających Radio Maryja i TV Trwam

Niedziela 08.02.2015  V Zwykła
7.00 + Apolonia, Tadeusz, Agnieszka Kurnikowscy
9.00 + Stanisław Górka (9 r śm)
10.30 + Reginy (3 r śm), Gustawa oraz Leona Kraińskich
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Czesław Brodzicki (9 r śm) i zm z rodziny Brodzickich

Poniedziałek  09.02.2015
8.00 + Marian Sapota i Helena Beyle
15.30 * O łaskę powrotu do zdrowia dla Pani Dyrektor Ewy Dziwulskiej
18.00 + Stanisław Pużanowski (2 r śm)

Wtorek  10.02.2015
8.00 + Stanisława Tunicka (5 r śm), Daniela, Zdzisław i Marian Jezierscy
13.00 pogrzeb + Ś.P Tadeusz Skibiński
18.00 + Stanisław Pliszka (11 greg)

Środa 11.02.2015
8.00 + Danuta Dobosz (7 r śm)
10.00 + W intencji chorych i cierpiących
18.00 * Zbiorowa do M.B Nieustającej Pomocy

Czwartek 12.02.2015
8.00 + Janiny Lewandowskiej (19 r śm)
18.00 + Alicja Boryszewska /po pogrzebie/

Piątek  13.02.2015
8.00 + Stanisław Pliszka
18.00 + Jerzy Król

Sobota 14.02.2015
8.00
18.00 *Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo Boże dla Stanisławy Żochowskiej z okazji 94 r urodzin oraz Jej dzieci, wnuków i prawnuków

Niedziela 15.02.2015  VI Zwykła
7.00 + Antonina i Władysław Grymkowscy
9.00 * O dar powołań  kapłańskich, zakonnych i misyjnych
10.30 + Franciszek (31 r śm), Genowefa Adamscy i Halina Ostrowska (8 r śm)
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Kazimierz Biernacki (3 r śm)

Poniedziałek  16.02.2015
8.00 + Andrzeja, Antoniny i Genowefy, Stanisława oraz zmarłych z rodziny Górka
18.00 + Władysław, Genowefa, Franciszek Banasiak, Teresa Dzwonkowska, Tomasz i Czesław Pietrusińscy, Krystyna Wójcik

Wtorek  17.02.2015
8.00 + Marka Lewkowicza
18.00 + Genowefy Wybrańskiej

Środa 18.02.2015 Popielcowa
8.00 + Tadeusza Tarczyńskiego (1 rocz. śm.)
10.00
16.00 + Ewy Krężlewicz i Jana Adamczyka
18.00 * Zbiorowa do M.B Nieustającej Pomocy /w intencji chorych/
19.30

Czwartek 19.02.2015
8.00 + Stanisław Pliszka
13.00 pogrzeb Ś.P Marian Górka
18.00 * O zdrowie, siły do walki z chorobą dla Jordana,  o opiekę szczególną i wytrwanie dla Jego rodziców

Piątek  20.02.2015
8.00 +  zmarłych /zbiorowa/
18.00 * W intencji chorych i cierpiących

Sobota 21.02.2015
8.00
18.00 + Jadwiga i Józef Lis

Niedziela 22.02.2015  I Wielkiego Postu
7.00 + Ewy Krężlewicz (5 r śm)
9.00 + Marcjanna Zielińska (1 r śm)
10.30 + Arkadiusza Sołowieja i zm. z rodziny
12.00 * W intencji parafian
18.00 * W intencji młodzieży przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania. O dar żywej wiary, o dary Ducha Świętego dla młodzieży.

Poniedziałek  23.02.2015
8.00 + Irena
18.00 + Honorata Kisiel, Stanisława i Józef Palimaka

Wtorek  24.02.2015
8.00 + zmarłych z naszych rodzin
18.00 + Józef i Genowefa Ściubeł, Tadeusz i Helena Stawiccy, Antonina Laska

Środa 25.02.2015
8.00 + Jana (rocz. śm.)
18.00 * Zbiorowa do M.B Nieustającej Pomocy

Czwartek 26.02.2015
8.00
18.00 + Marian i zm. z rodziny

Piątek  27.02.2015
8.00 * Błagalna o zdrowie, opiekę i potrzebne łaski
18.00 + Marian Górka /Od Żywego Różańca/

Sobota 28.02.2015
8.00 + Jadwiga Jastrzębska /po pogrzebie/
18.00 * O błogosławieństwo Boże i opiekę dla Pauliny i Eweliny Stempowskich – Sióstr – z okazji 18-tej rocznicy urodzin

Niedziela 1.03.2015  II Wielkiego Postu
7.00 + Romana Imbirskiego, Elżbiety oraz Aleksandra Brzezińskich
9.00 + Ewy Dzwonkowskiej (4 r śm) oraz Łukasza Millera
10.30 * W intencji Żołnierzy Niezłomnych (Wyklętych)
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Helenę Sieradzką

Poniedziałek  2.03.2015
8.00 + Jan Czarnecki (1 greg)
18.00 + zmarłych zgłoszonych do comiesięcznych  Mszy św.

Wtorek  3.03.2015
8.00 + Jan Czarnecki (2 greg)
18.00 + Helena i Kazimierz Szybańscy

Środa 4.03.2015
8.00 + Jan Czarnecki (3 greg)
18.00 * Zbiorowa do M.B Nieustającej Pomocy

Czwartek 5.03.2015
8.00 * O dary Ducha Św. i rozwój duchowy dla Piotra i Mileny
18.00 + Jan Czarnecki (4 greg)

Piątek  6.03.2015
8.00 + Jan Czarnecki (5 greg)
18.00 * O zdrowie, Ojca Św. Franciszka, biskupów i kapłanów. W intencji młodzieży o silną wiarę i wierność Bogu i Kościołowi. O owocne przeżycie rekolekcji wielkopostnych i dobre przygotowanie do świąt paschalnych.

Sobota 7.03.2015
8.00 * Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M. Panny
18.00 * O zdrowie, Ojca Św. Franciszka, biskupów i kapłanów Ojca Tadeusza Rydzyka wszystkich posługujących w Radio Maryja i TV Trwam. W intencji kapłanów z naszej parafii. Za ofiarodawców wspierających Radio Maryja i TV Trwam

Niedziela 8.03.2015  III Wielkiego Postu
7.00 + Jan Czarnecki (7 greg)
9.00 + Grzegorz Skibiński
10.30 + Władysława i Bronisławy Pakieła
12.00 * W intencji parafian
18.00 * W intencji Kacpra, dziękczynno-błagalna z okazji 18-tych urodzin. O mądrość i Boże prowadzenie w dorosłym życiu.

Poniedziałek  9.03.2015
8.00 + Eugeniusz Kwiatkowski /po pogrzebie/
18.00 + Jan Malinowski (15 r śm)

Wtorek  10.03.2015
8.00 + Tadeusz Skibiński
18.00 * Dziękczynna w 18-te urodziny Sebastiana Suta z prośbą o mądrość Bożą, prowadzenie i opiekę Matki Najświętszej

Środa 11.03.2015
8.00 * Dziękczynna z prośbą o Boże prowadzenie
18.00
* Zbiorowa do M.B Nieustającej Pomocy
* O powrót do zdrowia, ulgi w cierpieniu, opiekę i łaski dla Edwarda i Stefanii

Czwartek 12.03.2015
8.00 + Jan Czarnecki (11 greg)
18.00 + Dominika Janickiego (11 r śm)

Piątek  13.03.2015
8.00 + Krystyna, Stanisława, Karol, Wiesław i Gabriela Zych
18.00 + Jan Czarnecki (12 greg)

Sobota 14.03.2015
8.00 + Andrzeja Ledwocha
18.00 + Marian Górka /po pogrzebie/

Niedziela 15.03.2015  IV Wielkiego Postu
7.00 + Janina, Władysław, Kazimierz Wardak
9.00 + Wandy (7 r śm), Czesławy, Mariana Zieleźnickich, Marianny i Czesława Drwęckich
10.30 * O powołania kapłańskie i zakonne
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Leona Żbikowskiego, Grażyny i Józefa Karpińskich, zmarłych z rodziny Żbikowskich Karpińskich i Barkałów

Poniedziałek  30.03.2015
8.00 + Jan Czarnecki  /29 greg./
18.00 + Tadeusz (31 r śm), Helena i Stanisław Gołąb

Wtorek  31.03.2015
8.00 + Ewy i Jana z rodz. Adamczyk
18.00 + Jan Czarnecki  /30 greg./

Środa 1.04.2015
8.00 * O pomoc Bożą, światło Ducha Św. dla Macieja
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Wielki Czwartek 2.04.2015
18.00 * Dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa

Wielki Piątek 3.04.2015
18.00 ** Liturgia Męki i Śmierci Pana Jezusa **

Wielka Sobota 4.04.2015
19.00 ** Liturgia Wigilii Paschalnej**

Niedziela 5.04.2015
6.00 * W intencji parafian
9.00 + Irminy Jóźwiak 5 r śm
10.30 + zm. z rodziny Górskich
12.00 * W intencji dzieci, które otrzymają Chrzest św. i ich rodziców

Poniedziałek  06.04.2015 Wielkanocny
7.00 + Stanisław (5 r śm) Warchoł i zm z c rodziny Warchoł i Frączyk
9.00 * O zdrowie, potrzebne łaski i błog Boże oraz opiekę N.M P dla Ks. Ryszarda z okazji imienin
10.30 + Ireny Mędrzyckiej, Janiny i Stefana Roguskich
12.00 + Jana Młynarskiego, Stefana Żochowskiego oraz ich rodziców i rodzeństwa
18.00 + Kazimiera Sielicka (6 r śm)

Wtorek  07.04.2015
8.00 + Ewy Malinowskiej i Tadeusza Rejnewicza
18.00 + zmarłych zgłoszonych do comiesięcznych wypominek

Środa 08.04.2015
8.00 * Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Kacpra Żarłoka z okazji 4 r urodzin
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek 09.04.2015
8.00 * O dary Ducha św. rozwój duchowy dla Piotra i Mileny
18.00 + Marka Nowosiaka 1 r śm

Piątek 10.04.2015
8.00 + Stefan i Jarosław Dawidowscy, Irena Rucińska
18.00 * O zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla kapłanów naszej parafii, o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, w intencji młodzieży

Sobota 11.04.2015
8.00 +Andrzeja Ledwocha
18.00 * O zdrowie dla Ojca Św. Franciszka, biskupów i kapłanów, Ojca Tadeusza Rydzyka wszystkich posługujących w Radio Maryja i TV Trwam, w intencji kapłanów z naszej parafii, za ofiarodawców wspierających Radio Maryja i TV Trwam

Niedziela 12.04.2015 Miłosierdzia Bożego
7.00 * Dominik Janicki, Krystyna Domańska
9.00 + Zofia, Jan i Leszek Groszek
10.30 * Dziękczynna i o błog. Boże w intencji Krystyny z okazaji 85-tych urodzin, o potrzebne dobro dla wnuczków oraz w intencji Filipa z okazji 7 r urodzin
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Cecylia i Benedykt Werelich

Poniedziałek  20.04.2015
8.00 + Anny Stańczak /intencja od Koła Żywego Różańca/
18.00 + Stefania Zawadka (6 r śm)

Wtorek  21.04.2015
8.00 + Anna Garbaczyk
18.00 + Ks. Jana Gorgona

Środa 22.04.2015
8.00 * W intencji Damiana Pochmary z okazji 21 urodzin, o zdrowie, mądrość, potrzebne łaski i opiekę Bożą
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek 23.04.2015
8.00 + Jerzy Król
18.00 * O błogosławieństwo Boże, zdrowie, pomoc Bożą, opiekę Matki Najświętszej dla Ks. Wojciecha, naszego Ks. Proboszcza – z okazji imienin

Piątek 24.04.2015
8.00 + Stanisław
18.00 * Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski dla Anny i Kazimierza z okazji 20 r ślubu

Sobota 25.04.2015
8.00
18.00 + Helenę, Stefanię, Jana, Henryka Andrzeja Sieradzkich

Niedziela 26.04.2015 IV Wielkanocna
7.00 * Dziękczynna z okazji 25 r ślubu Ewy i Sławomira, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matko Najświętszej dla Nich oraz dzieci.
9.00 * Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Lucjana i Danuty z okazji 22 r ślubu, oraz o potrzebne dobro dla ich dzieci.
10.30 * O dar powołań kapłańskich i zakonnych – z okazji dnia Modlitw o Powołania do Służby Bożej
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Krzysztof oraz Henryk Powojscy

Niedziela 3.05.2015 V Wielkanocna
7.00 + Stanisław Gródek, Kazimierz i Cecylia Cichoccy
9.00 + Stanisław Górka
10.30 + Czesławy, Zygmunta, Henryka i Stefana Jusińskich, Stanisława i Bronisławy Augustyniaków
12.00 + Julianna Jarząbkowska i Stanisław Mocny
18.00 * Msza św. odpustowa w intencji parafian
* O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach

Poniedziałek  4.05.2015
8.00 + Edward Klimiński /Msza św. po pogrzebie/
18.00 + zbiorowa za zmarłych zgłoszonych do comiesięcznych Mszy św

Wtorek  5.05.2015
8.00 + Siostrę Wiesławę
18.00 + Stanisławy, Władysława i Marii Wicików

Środa 6.05.2015
8.00 + Stanisław Szulc /Msza św. po pogrzebie/
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek 7.05.2015
8.00 * O rozwój duchowy dla Piotra i Mileny
18.00 * Dziękczynna z okazji 20 r ślubu Doroty i Zbigniewa z prośbą o potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże dla Nich oraz dzieci

Piątek 8.05.2015
8.00 + Stanisława Roguska, Stanisława Wójcik, Jan Wójcik, Maksymiliany i Mieczysława Dymowskich
18.00 + Stanisław Banasiak, Stanisława, Magdalena i Antoni Konarzewscy

Sobota 9.05.2015
8.00 + Andrzeja Ledwocha oraz Heleny Wyszyńskiej (10 r śmierci)
18.00 + Czesława i Stanisławy Jakubik oraz Marii Zalech

Niedziela 10.05.2015 VI Wielkanocna
7.00 + Stanisława Mędrzyckiego
9.00 + Siostry Wiesławy Ćwiklewskiej (5 r śm)
10.30 + Stanisław Rojek (6 r śm),
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Jana Banasiaka (3 r śm)

Poniedziałek  11.05.2015
8.00 + Anna Stańczak /Msza św. po pogrzebie/
18.00 + Stanisław Gródek, Cecylia i Kazimierz Cichoccy

Wtorek  12.05.2015
8.00 + Anna Grabarczyk /Msza św. po pogrzebie/
18.00 + Zygmunta Styczyńskiego

Środa 13.05.2015
8.00 + Bogumiły Piechura (1 r śm)
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, dobry wybór życiowych decyzji dla Marcina z okazji 18-tych urodzin

Czwartek 14.05.2015
8.00 + Andrzej Lipka (3 r śm)
18.00 * O zdrowie, błogosławieństwo Boże dla córek i wnuczki

Piątek 15.05.2015
8.00 + Jan Czarnecki
18.00 + Honoraty (22 r śm) i Edwarda Pasternaków

Sobota 16.05.2015
8.00 + Stanisław, Marianna, Hanna Szczepańscy
18.00 * W intencji młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania

Niedziela 17.05.2015 Wniebowstąpienie Pańskie
7.00 + Zofia i Stanisław Galas
9.00 + Jana i Janiny Pniewskich oraz Ireneusza i Elżbiety
10.30 + Henryki (7 r śm), Eugeniusza, Stanisława, Ryszarda Krawczyków
12.00 * W intencji parafian
18.00 * Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski dla Aleksandry z okazji 18-tych urodzin

Poniedziałek  18.05.2015 

8.00 + Stanisławy (r śm)
18.00 * Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla Justyny i Janusza z okazji 2 r ślubu

Wtorek  19.05.2015
8.00 + Halina i Eugeniusz Rosłon
13.00 + pogrzeb Zofia Bogońska
18.00 * O Zdrowie i błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Aleksandry

Środa 20.05.2015
8.00 + Marek i Stanisław oraz zmarłych z c rodziny Nowosiak i Kalinowskich
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek 21.05.2015
8.00 + Ewa Krężlewicz
18.00 * Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa i Moniki z okazji 4 r ślubu

Piątek 22.05.2015
8.00 + Jan (5 r śm), Zofia, Adam, Stefania Jeleń
18.00 + Halina i Franciszek Rogozińscy i zm. z rodzin Rogozińskich i Wojnowskich

Sobota 23.05.2015
8.00 * O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla c rodziny Pelczarskich
18.00 + Andrzeja Mianowskiego

Niedziela 24.05.2015 Zesłania Ducha Świętego
7.00 + Szczepan Romańczuk 10 (r śm) oraz zm z c. r. Romańczuk i Gizińskich
9.00 * O błogosławieństwo Boże, opiekę i łaski dla Pawła Kraińskiego oraz jego żony Ewy
10.30 + Arkadiusza Sołowieja i zm. z rodziny
12.00 * W intencji parafian
18.00 * Dziękczynna z okazji 18-tych urodzin Moniki Kuchnio z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski w dorosłym życiu i właściwe wybory

Poniedziałek  25.05.2015
8.00 * W intencji Adama z okazji 1 rocz. urodzin, dziękczynna oraz o błogosławieństwo Boże, opiekę N.M.P i potrzebne łaski
18.00 + Jerzy Król

Wtorek  26.05.2015
8.00 * Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo
18.00 + Haliny Ostrowskiej

Środa 27.05.2015
8.00 + Tadeusza Wojcieszkiewicza (19 r śm)
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek 28.05.2015
8.00 + Władysława Pogorzelska, Henryk Grzymała
18.00 + Krystyna (20 r śm) i Zdzisław Nożykowscy, Genowefa i Józef

Piątek 29.05.2015
8.00 + Franciszek-Daniel Milewski, oraz Jego zmarłych rodziców
18.00 + Piotr Zwierzyński (2 r śm)

Sobota 30.05.2015
8.00 + Stefan Waleśkiewicz /po pogrzebie/
18.00 + Zofia i Jan Trąbiccy, Bronisława i Stanisław Mazurek

Niedziela 31.05.2015 Trójcy Świętej
7.00 + Zbigniew Ciszewski (3 r śm), Janina i Stefan Szańkowscy, Czesław Ciszewski
9.00 + Felicji, Józefa, Stanisława i zmarłych z rodziny Puzanowskich i Bućków
10.30 + Helenę, Stefanię, Jana, Henryka i Andrzeja Sieradzkich
12.00 * W intencji parafian
18.00 * Dziękczynna od małżeństw z Kościoła Domowego w parafii, z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski

Poniedziałek  1.06.2015
8.00 + Kazimierz Gołębiewski (1 greg)
18.00 * W intencji dzieci z okazji Dnia Dziecka

Wtorek  2.06.2015
8.00 + Kazimierz Gołębiewski (2 greg)
18.00 + zmarłych zgłoszonych do comiesięcznych Mszy św.

Środa 3.06.2015
8.00 + Kazimierz Gołębiewski (3 greg)
14.00 + Msza św. pogrzebowa
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek 4.06.2015 Uroczystość Bożego Ciała
7.00 * O dary Ducha Św. i rozwój duchowy dla Piotra i Mileny
9.00 + Haliny Zych (4 r śm) oraz Zdzisława Zych
10.00 * W intencji parafian
Msza św.
Po procesji + Kazimierz Gołębiewski (4 greg)

Piątek 5.06.2015
8.00 + Kazimierz Gołębiewski (5 greg)
18.00 * O zdrowie i potrzebne łaski dla Ojca św. Franciszka, biskupów i kapłanów. O Boże błogosławieństwo dla dzieci, które przystąpią do I Komunii św., o błogosławieństwo Boże dla rodzin Żywego Różańca

Sobota 6.06.2015
8.00 * Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.P
18.00

Niedziela 7.06.2015 X Zwykła
7.00 + Jadwiga Malska (7 r śm) i zmarłych z rodziny Bierowskich
9.00 + Tadeusza Jeleń ( 9 r śm)
10.30 * W intencji dzieci przystępujący do I Komunii Św.
12.00 * W intencji dzieci przystępujący do I Komunii Św.
18.00 + Tadeusz i Julian Pieńkowscy oraz ich zmarłych rodziców

Poniedziałek  8.06.2015
8.00 + Aleksandra i Aleksander Zachaj
18.00 + Kazimierz Gołębiewski (8 greg)

Wtorek  9.06.2015
8.00 + Kazimierz Gołębiewski (9 greg)
18.00 + Genowefa, Franciszek, Władysław Banasiak, Teresa Dzwonkowska, Tomasz i Czesław Pietrusińscy, Krystyna Wójcik

Środa 10.06.2015
8.00 + Kazimierz Gołębiewski (10 greg)
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek 11.06.2015
8.00 + Franciszek Komorowski (14 r śm)
18.00 + Kazimierz Gołębiewski (11 greg)

Piątek 12.06.2015
8.00 + Anna Mikołajczuk
18.00 + Kazimierz Gołębiewski (12 greg)

Sobota 13.06.2015
8.00 + Józef Szczepański (9 r śm), Stanisław i Maria Lau
18.00 + Kazimierz Gołębiewski (13 greg)

Niedziela 14.06.2015 XI Zwykła
7.00 + Stefan, Marianna i Włodzimierz Zarębscy
9.00 + Arkadiusza Sołowieja i zm. z rodziny
10.30 + Kazimierz Gołębiewski (14 greg)
12.00 * W intencji dzieci przystępujący do I Komunii Św.
18.00 * Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Jana z okazji 18-tych urodzin oraz Jego Ojca Roberta z okazji rocznicy urodzin)

Poniedziałek  15.06.2015
8.00 + Marek i Stanisława Nowosiak i zm. z c. rodz. Nowosiak i Kalinowskich
14.00 pogrzeb + Janina Mantewka
18.00 + Kazimierz Gołębiewski (15 greg)

Wtorek  16.06.2015
8.00 + Kazimierz Gołębiewski (16 greg)
18.00 + Janusz Rybak, Romuald Malinowski

Środa 17.06.2015
8.00 + Zofia Bogońska /po pogrzebie/
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek 18.06.2015
8.00 * O dary Ducha Św., o rozwój duchowy dla Piotra i Mileny
18.00 + Genowefa i Józef Ściubeł, Helena i Tadeusz Stawiccy, Antonina Laska

Piątek 19.06.2015
8.00 + Maria i Marcin Trześniewscy
18.00 + Kazimierz Gołębiewski (19 greg)

Sobota 20.06.2015
8.00 + Jerzy Chiliński (14 r śm)
18.00 + Eugeniusza i Krzysztofa Staszewskich

Niedziela 21.06.2015 XII Zwykła
7.00 + Kazimierz Gołębiewski (21 greg)
9.00 * O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne – od Służby Liturgicznej
10.30 + Ryszarda Jóźwiaka (18 r śm)
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Jana Młynarskiego i zm. z Jego rodziny

Poniedziałek  22.06.2015
8.00 + Kazimierz Gołębiewski (22 greg)
18.00 + Edwarda Kwiatkowskiego

Wtorek  23.06.2015
8.00 + Jerzy Król
18.00 + Wandy, Czesławy, Mariana Zieleźnickich, Marianny i Czesława Drwęckich

Środa 24.06.2015
8.00 + Jana Karola, Bronisławy Jezierskich
18.00 + Ks. kanonika Jana Sapoty

Czwartek 25.06.2015
8.00 + Jan, jego rodzice i siostra
18.00 + Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 2014/2015

Piątek 26.06.2015
8.00 + Kazimierz Gołębiewski (26 greg)
18.00 * Dziękczynno-błagalna z okazji 27-rocznicy ślubu Anny i Jerzego

Sobota 27.06.2015
8.00 + Kazimierz Gołębiewski (27 greg)
17.00 ślub Kinga Karczemna i Damian Kołodziejczyk
18.00 + Anny i Zbigniewa Wrzosek oraz Haliny Główka

Niedziela 28.06.2015 XIII Zwykła
7.00 + Anny i Piotra Pietrucha, Krystyny i Jadwigi Mańk
9.00 + Rozalii Dzwonkowskiej 26 śm
10.30 + Jan, Paulina, Zygmunt Styczyńskich
12.00 * W intencji parafian
18.00 * Dziękczynna i błagalna z okazji 40 rocz. ślubu a także o błogosławieństwo Boże dla Pawła i Piotra

Poniedziałek  29.06.2015
8.00 + Rozalia Dzwonkowska (26 r śm)
18.00 * O Boże błogosławieństwo dla Piotra i Jego rodziny

Wtorek  30.06.2015
8.00 + Franciszek i Emilia Lisiccy
18.00 + Kazimierz Gołębiewski (30 greg)

Środa 1.07.2015
8.00 * Intencja błagalna z prośba o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Haliny i Jej bliskich
18.00 + Zbiorowa do M. B Nieustającej Pomocy

Czwartek 2.07.2015
8.00 + Wiesławy Pasterz /po pogrzebie/
18.00 + Franciszek Banasiak, Krystyna Wójcik, Marianna i Aleksander Podgórscy

Piątek 3.07.2015
8.00 + Stefan Żochowski (24 r śm) i zm. z Jego rodziny
18.00 *

Sobota 4.07.2015
8.00 * Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.P za grzechy i zniewagi
18.00 * O zdrowie, Ojca Św. Franciszka, biskupów i kapłanów Ojca Tadeusza Rydzyka wszystkich posługujących w Radio Maryja i TV Trwam, w intencji kapłanów z naszej parafii, za ofiarodawców wspierających Radio Maryja i TV Trwam

Niedziela 5.07.2015 XIV Zwykła
7.00 + Bolesławę i Czesława Baranowskich
9.00 + Henryk, Jadwiga Kazimierczak
10.30 * O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Natalii z okazji 5 r urodzin oraz Jej rodziny
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Stanisław Piątek (2 r śm) i zmarłych z rodziny

Niedziela 19.07.2015 XIII Zwykła
7.00 + Zenona – Wanda Łoń
9.00 + Arkadiusza Sołowiej i zmarłych z rodziny
10.30 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Kamila Rymarowicza
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Krystyna Mirkowska

Poniedziałek  20.07.2015
8.00 + Zenona – Wanda Łoń /po pogrzebie/
18.00 + Marek i Stanisław Nowosiak, zmarłych z rodziny Nowosiak i Kalinowskich  

Wtorek  21.07.2015
8.00 + Janina Mantewka /po pogrzebie/
18.00 + Czesław Waleśkiewicz (1 r śm)

Środa 22.07.2015
8.00 + Edward Stachoń /po pogrzebie/
18.00 + Zbiorowa do M. B Nieustającej Pomocy

Czwartek 23.07.2015
8.00 + Edward Stachoń
18.00 + Radosław Banasiuk (3 r śm)

Piątek 24.07.2015
8.00 + Edward Stachoń
18.00

Sobota 25.07.2015
8.00 + Jan (9 r śm) Adamczyk i Genowefa-Jego Matka
17.00 ślub Anna Staśkiewicz – Ernest Marchewka
18.00 * O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski dla ks. Krzysztofa

Niedziela 26.07.2015 XVII Zwykła
7.00 + Tadeusz Woźniecki (r śm)
9.00 + Anna i Bolesław Skwara
10.30 + Jan i Daniela Fabisiakowie
12.00 * W intencji parafian
18.00 * W intencji kierowców i podróżujących

Poniedziałek  27.07.2015
8.00 + Elżbieta Pasternak
18.00 * O Boże błogosławieństwo i opiekę dla Krzysztofa i Jakuba Krzyżanowskich  

Wtorek  28.07.2015
8.00 + Bolesław Piekutowski
18.00 + zmarłych z rodziny Żero i Sawickich

Środa 29.07.2015
8.00 + Karol Kędzior (2 r śm)
18.00 + Zbiorowa do M. B Nieustającej Pomocy

Czwartek 30.07.2015
8.00 + Henryk Sobczak (r śm), Anna Bancewicz, Józef Szulewski
18.00 + Czesław Brodzicki i zm. z rodziny

Piątek 31.07.2015
8.00 + Helena Zębik /po pogrzebie/
18.00 + Maria Szubierajska (5 r śm)

Sobota 1.08.2015
8.00 * Wynagradzająca Niepokalanemu sercu N.M.P
17.00 ślub Tomasz Czarnecki – Natalia Krajczyńska
18.00 + Poległych w Powstaniu Warszawskim (71 rocznica wybuchu Powstania)  

Niedziela 2.08.2015 XVIII Zwykła
7.00 + Dziękczynna w intencji Doroty z okazji 25 r. urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej
9.00
10.30 + Stanisława Czapczuk, Janina Langer
12.00 * W intencji parafian /III ołtarz Bożego Ciała/
18.00 + Henryk Jusiński 1 r śm, Zygmunt, Czesława i Stefan Jusińscy, Stanisław, Bronisława Augustyniak

Poniedziałek  17.08.2015
8.00 * O Boże błogosławieństwo zdrowie i opiekę
18.00 + Józef, Filomena, Teofil, Ignacy, Zofia i Genowefa  

Wtorek  18.08.2015
8.00 + zmarłych zb
18.00 * O dary Ducha św., błogosławieństwo Boże opiekę Matki Najświętszej dla Łukasza z okazji urodzin

Środa 19.08.2015
8.00 +  zmarłych zb
18.00 + Zbiorowa do M. B Nieustającej Pomocy

Czwartek 20.08.2015
8.00 * O powołania
18.00 + Beata Burdziak /po pogrzebie/

Piątek 21.08.2015
8.00 + W intencji zmarłej osoby, której imię zna Bóg
18.00 + Marian Wojciechowski (12 r )

Sobota 22.08.2015
8.00 + Marek i Stanisław Nowosiak i zm. z c rodz. Nowosiak i Kalinowskich
15.00 ślub Radosław Józef Marciniak i Honorata Zdunek
16.00 ślub Szulc Wiolianna i Szulc Tadeusz
17.00 ślub Magdalena Kurzątek – Mariusz Podlaski
18.00 + Bronisław, Antoni, Kazimiera i zm z c rodz. Gierek, Zygmunt Pabian

Niedziela 23.08.2015 XXI Zwykła
7.00 + Henryki, Jerzego i Mirosława Augustyniaków
9.00 + Roman Malewski (3 r śm)
10.30 * Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo Boże dla Danuty i Bogusława (z okazji 34 r ślubu i ich dzieci
12.00 * W intencji parafian
* Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Bożeny i Mieczysława Piękulów z prośbą o dalszą Bożą opiekę
18.00 + zmarłych z rodzin Lachów, Wieczorków, teściów Tarczyńskich w 26 r śmierci oraz z ś.p. Zofię Wieczorek

Poniedziałek  24.08.2015
8.00 + dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 + Bolesław (7 r śm) i Anna Skwara

Wtorek  25.08.2015
8.00 + Andrzeja Faksa (3 r śm)
18.00 + Tadeusz r śm, Józefa Krzyżanowscy, Zofia, Władysław Szymanowscy

Środa 26.08.2015
8.00 +  Stanisław i Andrzej Małek
18.00 + Zbiorowa do M. B Nieustającej Pomocy

Czwartek 27.08.2015
8.00
18.00 + Barbara  Gąsior (3 r śm)

Piątek 28.08.2015
8.00 + zmarłych z naszych rodzin zb
18.00 + Jan Czarnecki (1 r śm)

Sobota 29.08.2015
8.00 + Rity, Stefana Malejczyk
18.00 * Dziękczynna i o błog. Boże dla Adama Goławskiego z okazji 17 r urodzin oraz potrzebne łaski dla Jego rodziców i rodziny

Niedziela 30.08.2015 XXII Zwykła
7.00 * O Zdrowie i błogosławieństwo Boże dla c. rodzin Łukaszewiczów, Puzanowskich, Skrzeczów
9.00 + Teresa i Bogusław Grabowscy
10.30 * Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Danuty i Wiesława z okazji 40 rocznicy ślubu oraz dla ich dzieci i wnuków
12.00 * W intencji parafian
18.00 + ks Kan Jana Sapoty (36 r śm)

Poniedziałek  31.08.2015
8.00 + Jan i Robert Grabowscy, Iwona Polak (2 r śm)
18.00 + Stanisław i Zofia Siemieniewscy, Marek, Helena i Marian Malinowscy

Wtorek  1.09.2015
8.00 * W błogosławieństwo Boże dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, pracowników szkoły na początek Roku szkolnego i katechetycznego
18.00 + Poległych w czasie II wojny światowej
18.00 + Łukasz Miller (1 greg)

Środa 2.09.2015
8.00 +  Łukasz Miller
18.00 + Zbiorowa do M. B Nieustającej Pomocy
* Dziękczynna z okazji 20-tej rocznicy ślubu Zofii i Cezarego z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata

Czwartek 3.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (2 greg)
18.00 + Aleksander i Aleksandra Łukasik

Piątek 4.09.2015
8.00 + Rozalii i zm. z rodziny
18.00

Sobota 5.09.2015
8.00 * Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.P
18.00 * W intencji Ojca, biskupów, kapłanów z naszej parafii, O. Tadeusza Rydzyka, posługujących w Radio, za ofiarodawców oraz pielgrzymów z Jasnej Góry

Niedziela 6.09.2015 XXIII Zwykła
7.00 * Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Izabeli oraz Marcina
9.00 * Dziękczynna i o błog Boże dla Tomasza i Katarzyny z okazji 5 r ślubu oraz dla Szymonka ???
10.30 + Józef, Bronisława, Grażyna Tyszkiewicz, Alina Nietupska
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Beata Burdziak (od kolegów i koleżanek z pracy)

Poniedziałek  7.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (7 greg)
18.00 + zmarłych zgłoszonych do comiesięcznych Mszy św.

Wtorek  8.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (8 greg)
18.00 * O zdrowie i potrzebne łaski dla Marianny

Środa 9.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (9 greg)
18.00 + Zbiorowa do M. B Nieustającej Pomocy
* O Boże błogosławieństwo, dar  zdrowia, o wypełnienie Woli Bożej dla Bolesława Zięciny

Czwartek 10.09.2015
8.00 + Helena Grzymała i zm. z c r. Grzymała
18.00 + Alicja Boryszewska

Piątek 11.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (11 greg)
18.00 * Dziękczynna i błagalna o opiekę i błogosławieństwo Boże dla Ewy i Andrzeja z okazji 36 r ślubu

Sobota 12.09.2015
8.00 * O rozwój duchowy, dary Ducha św., o dar potomstwa dla Piotra i Mileny
18.00 + Aleksander Kusik, Wiktoria i Romuald Brzozowscy, zm. z c rodziny Walczak

Niedziela 13.09.2015 XXIV Zwykła
7.00 + Łukasz Miller  (12 greg)
9.00 + Stanisław, Marianna, Hanna i Józef Szczepańscy
10.30 + Wanda, Czesław, Marian Zieleźniccy, Marianna i Czesław Drwęccy
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Leon Żbikowski, Krystyna i Józef Karpińscy i zm z rodziny Żbikowskich, Kapińskich i Barkałów

Poniedziałek  14.09.2015
8.00 + Marianna (r śm) i Stanisław Brzezińscy
18.00 + Czesław Pisarski i zm. z rodziny Pisarskich

Wtorek  15.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (15 greg)
18.00 + Marian Sapota (14 r śm)

Środa 16.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (16 greg)
18.00 + Zbiorowa do M. B Nieustającej Pomocy
+ za Ś.P Beatę Burdziak ( w dniu rocznicy urodzin)

Czwartek 17.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (17 greg)
18.00 + Karol Kędzior (2 r śm)

Piątek 18.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (18 greg)
18.00 * Dziękczynna i błagalna o opiekę i błogosławieństwo Boże dla Ewy i Kazimierza z okazji 25 r ślubu

Sobota 20.09.2015
8.00 + Zofia i Tomasz Jóźko Tadeusz Dobczyński, zm. z ich rodzin
18.00 + Zdzisław Barański ( 4 r śm) i zm. z c rodziny Peczyńskich

Niedziela 20.09.2015 XXV Zwykła
7.00 + Łukasz Miller  (20 greg)
9.00 + Arkadiusza Sołowieja i zm z rodziny
10.30 + Stefan Popiół (20 r śm)
12.00 * W intencji parafian
18.00 * Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej  dla Anny i Dariusza Świętochowskich z okazji 22 r ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci

Poniedziałek  21.09.2015
8.00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski i dalszą opiekę dla Bogusławy i Wiktora z okazji 47 r ślubu oraz w intencji dzieci i ich rodziny
11.00 pogrzeb Ś.P Zofia Piątek
18.00 + Łukasz Miller (21 greg)

Wtorek  22.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (22 greg)
18.00 + Marek i Stanisław Nowosiak, zm. z rodzin Nowosiak i Kalinowskich

Środa 23.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (23 greg)
18.00 * Zbiorowa do M. B Nieustającej Pomocy
* O zdrowie i potrzebne łaski dla Andrzeja

Czwartek 24.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (24 greg)
18.00 * Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Eweliny i dla Jej rodziców i rodziny

Piątek 25.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (25 greg)
18.00 + Jan Styczyński (20 r śm) oraz Zygmunt Styczyński

Sobota 26.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (26 greg)
18.00 + Zdzisław ( 15 r śm), Czesława, Feliks Kokosza, Marianna i Wacław Szymańscy

Niedziela 27.09.2015 XXVI Zwykła
7.00 + Zofia oraz Ryszard Waś
9.00 * O zdrowie i potrzebne łaski dla Aleksandry z okazji 20 urodzin i  Jej rodziny
10.30 + Jan i Daniela Fabisiak, Franciszka i Jan Sendek oraz zmarłych z rodzin Fabisiaków i Mianowskich
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Łukasz Miller (27 greg)

Poniedziałek  28.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (28 greg)
18.00 * W intencji Michała o światło Ducha Świętego i szczególną opiekę Bożą

Wtorek  29.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (29 greg)
18.00 * Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Moniki i Michała z okazji 8 r ślubu i ich córki Wiktorii

Środa 30.09.2015
8.00 + Łukasz Miller (30 greg)
18.00 * Zbiorowa do M. B Nieustającej Pomocy

Czwartek 1.10.2015
8.00 + Mirosław Gołębiewski (1 greg)
18.00 + Ewa Malinowska (9 r śm)

Piątek 2.10.2015
8.00 * Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Renaty  i Pawła Kalniuk z okazji 10-tej rocznicy ślubu
8.00 + Mirosław Gołębiewski (2 greg)
18.00 * O zdrowie i potrzebne łaski dla Ojca Św. Franciszka, biskupów i kapłanów. O rychłą kanonizację błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki. O błogosławieństwo Boże dla rodzin Żywego Różańca

Sobota 3.10.2015
8.00             * Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy i zniewagi oraz o zdrowie dla Ojca Św. Franciszka, biskupów i kapłanów Ojca Tadeusza Rydzyka wszystkich posługujących w Radio Maryja i TV Trwam, w intencji kapłanów z naszej parafii, za ofiarodawców wspierających Radio Maryja i TV Trwam
18.00          + Mirosław Gołębiewski (3 greg)

Niedziela 4.10.2015 XXVII Zwykła
7.00 + Apolonia (2 r śm), Tadeusz i Agnieszka Kurnikowscy
9.00 + Janina i Mikołaj Wór
10.30 + Bolesław i Anna Piekutowscy
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Sabina i Zbigniew Łosiak i zmarłych z całej rodziny oraz zmarłych z rodziny Krassowskich

Niedziela 11.10.2015 XXVIII Zwykła
7.00 + Dorota Traczyk-Kotas (19 r śm), Marian, Marianna Traczyk, Marian i Genowefa Dynek i zm. z ich rodzin
9.00 + Arkadiusz Sołowiej i zm. z rodziny
10.30 + Leon Kraiński (26 r śm)
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Paweł Wojda (8 r śm), Balbina i Kazimierz Wojda

Poniedziałek  12.10.2015
8.00 + Mirosław Gołębiewski (12 greg)
18.00 + Władysław i Genowefa Banasiak Jan i Wiktoria Śtaśkiewicz, Czesław, Stanisława Galiccy, Teresa Dzwonkowska

Wtorek  13.10.2015
8.00 + Edwarda Zaboklickiego (3 r śm)
18.00 + Mirosław Gołębiewski (13 greg)

Środa 14.10.2015
8.00 + Mirosław Gołębiewski (14 greg)
18.00 * Zbiorowa do M. B Nieustającej Pomocy
* W intencji Ewy Dziwulskiej o opiekę Matki Najświętszej, błogosławieństwo Boże, powrót do zdrowia
* W intencji chorych i starszych z naszej parafii

Czwartek 15.10.2015
8.00 + Zofia Piątek
18.00 + Wiesław Malski 34 r śm., Jadwiga Malska i zm. z c. rodziny

Piątek 16.10.2015
8.00 + Mirosław Gołębiewski (16 greg)
18.00 + Bronisława, Piotr i Bogdan Karkowscy, Barbara i Sławomir Goll

Sobota 17.10.2015
8.00              + Mirosław Gołębiewski (17 greg)
18.00          * W intencji Piotra

Niedziela 18.10.2015 XXVIII Zwykła
7.00 + Łukasz Miller
9.00 + Jadwiga i Roman Mańk, Adam Oleszczuk
10.30 + Irena Mędrzycka, Stefan i Janina Roguscy
12.00 * W intencji parafian
18.00 * Dziękczynna z okazji 45 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Tadeusza i Henryki z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Nich oraz rodziny

Niedziela 25.10.2015 XXX Zwykła
7.00 + Roman Imbirski, Aleksander i Elżbieta Brzezińscy
9.00 + Bolesława (5 r śm), Michał (45 r śm) Kraińscy, zm. z c rodziny Kraińskich
10.30 + Halina (6 r śm) i Franciszek (24 r śm) Rogozińscy i zm z c rodz. Rogozińskich i Wojnowskich
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Stanisława Godlewska (20 r śm), Janina, Eugeniusz, Konstanty Godlewscy

Poniedziałek  26.10.2015
8.00 + Zofia Piątek /po pogrzebie/
18.00 + Mirosław Gołębiewski (26 greg)

Wtorek  27.10.2015
8.00 + Mirosław Gołębiewski (27 greg)
18.00 + Stanisław Sokołowski

Środa 28.10.2015
8.00 + Tadeusz Wojcieszkiewicz
18.00 * Zbiorowa do M. B Nieustającej Pomocy

Czwartek 29.10.2015
8.00 + Mirosław Gołębiewski (29 greg)
12.00 + pogrzeb Tadeusz Albekier
18.00 + Marian Górka

Piątek 30.10.2015
8.00 + Mirosław Gołębiewski (30 greg)
18.00 + Stanisław i Marianna Kurzepa Stanisław i Maria Czarneccy

Sobota 31.10.2015
8.00               * O błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Bożą dla Agnieszki Gierek
18.00         * O zdrowie i potrzebne łaski dla Teresy i Stanisława z okazji 14-tej rocznicy ślubu

Niedziela 1.11.2015 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
7.00 + Hannę i Pawła Dudzińskich, zmarłych z rodziny Dudzińskich i Wrotek
9.00 + zmarłych z rodzin Lisickich i Sapota
10.30 + Bronisława, Adela, Jan i zmarłych z c rodziny Łukaszewiczów i Krajewskich
12.00 * w intencji parafian
18.00 + zbiorowa za zmarłych

Poniedziałek  2.11.2015
8.00 + Dominika, Bronisławy, Aleksandra Janickich
10.00
16.00
18.00 + zmarłych

Wtorek  3.11.2015
8.00 + Piotra Marianny Jeznach
18.00 + Stanisław Szczurowski, Danuta Miklas i zmarłych z rodziny

Środa 4.11.2015
8.00 + Karol Kędzior
18.00 * Zbiorowa do M. B Nieustającej Pomocy

Czwartek 5.11.2015
8.00 + Jerzy Mikołajczuk i zm. z c rodziny Mikołajczuk
18.00 + Józef Paszewski, i zm. z rodziny Obarzanków, Stanisław i Jadwiga Powierża

Piątek 6.11.2015
8.00 + Marianna, Mieczysław i Adam Groszek
18.00 * O dobre owoce prac synodalnych, za młodzież o dobre przygotowanie do ŚDM, za zmarłych z kółek Żywego Różańca

Sobota 7.11.2015
8.00               * Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
18.00         *

Niedziela 8.11.2015 XXXII Zwykła
7.00 + Czesław Skuziński, Henryka, Józef Dołowy
9.00 + Teresa Dzwonkowska
10.30 + Józef i Aleksandra Malewscy
12.00 * w intencji parafian
18.00 + Tadeusz Oleksiuk

Poniedziałek  9.11.2015
8.00 + Piotra, Marianny Jeznach
18.00 + Szymon Koziński (6 r śm), Celina i Wiktor Jakubczyk

Wtorek  10.11.2015
8.00 + Kazimierz Łudkowski /od sąsiadów z ul. Grunwaldzkiej/
18.00 * O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i świętego patrona dla Marcina

Środa 11.11.2015
8.00 + Marcin Pręcikowski
10.00 * W intencji Ojczyzny
18.00 + Sławomira Sobocińskiego (1 r śm)

Czwartek 12.11.2015
8.00 + Kazimierz Łudkowski /po pogrzebie/
18.00 * Dziękczynna i z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i dalszą opiekę dla Łukasza, Roberta, Tadeusza i ich rodzin

Piątek 13.11.2015
8.00 + Władysława, Władysławę, Henryka, zmarłych z rodziny
18.00 * W intencji dzieci objętych modlitwą Róży Różańcowej p.w. Św. Maksymiliana Kolbego

Sobota 14.11.2015
8.00               * W intencji Piotra i Mileny, o rozwój duchowy, dary Duch Świętego, oraz o dar potomstwa
18.00 * Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże oraz potrzebne łaski i dalszą opiekę dla Bartłomieja

Niedziela 15.11.2015 XXXIII Zwykła
7.00 + Marianna, Stefan, Włodzimierz Zarębscy
9.00 + Zbigniew Czermiński 15 (r śm)
10.30 + Arkadiusza Sołowieja i zmarłych z rodziny
12.00 * w intencji parafian
* Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie dla Aliny i Jana Barańskich z okazji 50-tej rocznicy ślubu
18.00 * Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Adama Królik z okazji 35 rocznicy ślubu

Poniedziałek  16.11.2015
8.00 + Sabina Dybcio, Katarzyna, Wiktoria, Józef, Jan Dybcio
18.00 + Wiesława Pasterz, Józefa i Jan Pasterz

Wtorek  17.11.2015
8.00 + Jadwiga i Zygmunt Ladzińscy
18.00 + Ewa Majewska

Środa 18.11.2015
8.00 + Tadeusza Ochmana /po pogrzebie/
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 19.11.2015
8.00 * Z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę i potrzebne łaski
18.00 + Cecylia i Władysław Świniarscy

Piątek 20.11.2015
8.00 + Bohdana (9 r śm)
18.00 * O potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo dla rodziny Piaścików, o dobre przygotowanie do I Komunii Świętej dla Marysi

Sobota 21.11.2015
8.00               + Marek i Stanisław Nowosiak, zm. z c rodziny Nowosiak i Kalinowskich
18.00 + Teresa i Mieczysław Walentek, Zofia, Wincenty, Grzegorz Skóra

Niedziela 22.11.2015 UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA
7.00 + Czesława Rosy (4 r śm)
9.00 + Ryszard Lach (26 r śm)
10.30 * Dziękczynna Jezusowi Chrystusowi, Królowi Wszechświata, od ministrantów i lektorów, scholi i bielanek
12.00 * w intencji parafian
18.00 + Jana Młynarskiego (6 r śm) o zmarłych z Jego rodziny

Poniedziałek  23.11.2015
8.00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże
18.00 + Zofia Piątek

Wtorek  24.11.2015
8.00 + Arkadiusz i zmarłych z rodziny
18.00 + Tadeusz Albekier /po pogrzebie/

Środa 25.11.2015
8.00 * W intencji Dariusza i Elżbiety
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
+ Danutę Czerwonogrodzką

Czwartek 26.11.2015
8.00 + Zofia i zmarłych z rodziny
18.00 + Henryk Marcinkiewicz i zmarłych z rodziny

Piątek 27.11.2015
8.00 + Tadeusz Albekier /po pogrzebie od Żywego Różańca/
18.00 + zmarłych z naszych rodzin

Sobota 28.11.2015
8.00               + Barbarę Kasprowicz /od Pawła i Moniki Magdziak z Zeglec/
18.00 + Hanna, Sławomir, Leszek Dubińscy

Niedziela 29.11.2015 I ADWENTU
7.00 + Łukasz Miller (1 r śm) i Konrad Fill (1 r śm)
9.00 + Jan i Karolina Broma oraz ich zmarłych rodziców
10.30 + Regina i Gustaw Kraińscy
12.00 * w intencji parafian
18.00 + Stefania i Stanisław Jankowscy, Barbara i Marian Zawadzcy

Poniedziałek  30.11.2015
7.00 + Stanisław i Janina
18.00 + Andrzej Wyszomierski

Wtorek  1.12.2015
7.00 + zmarłych /zb/
18.00 + Jerzy Albekier

Środa 2.12.2015
7.00 + Leszek Wagner (2 r śm)
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 3.12.2015
7.00 * Dziękczynna z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą
18.00 +

Piątek 4.12.2015
7.00 + Barbara Kasprowicz /miesiąc od śmierci/
18.00 * O zdrowie i potrzebne łaski dla Ojca św., biskupów i kapłanów – o błog. Boże dla rodzin z Żywego Różańca, o dobre przygotowanie i przeżycie świąt Bożego Narodzenia

Sobota 5.12.2015
7.00               * Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
18.00 + Paulina Styczyńska (25 r śm), Zygmunt Styczyński

Niedziela 6.12.2015 II ADWENTU
7.00 + Helena i Leopold Zębik, Jadwiga Baran
9.00 + Jadwiga (5 r śm), Henryka Kazimierczak
10.30 + Julia Jarząbkowska, Stanisław Mocny
12.00 * w intencji parafian
18.00 + Marianna i Stefan Zasońscy zmarłych z rodziny Zasońskich

Poniedziałek  7.12.2015
7.00 * Dziękczynna i błagalna o zdrowie, opiekę Bożą i potrzebne łaski
18.00 + zbiorowa za zmarłych zgłoszonych do comiesięcznych Mszy św.

Wtorek  8.12.2015 Uroczystość Niepokalanego Poczęcia  N.M.P
7.00 * W intencji parafian
10.00 + Marian Górka
12.00 + pogrzeb Zbigniew Tekieli
18.00 * Dziękczynna z prośba o błogosławieństwo Boże, opiekę Bożą, potrzebne łaski dla Julii z okazji 18-tych urodzin

Środa 9.12.2015
7.00 + Teresa i Bogusław
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 10.12.2015
7.00 * O zdrowie i potrzebne łaski
18.00 * Dziękczynna za dar 18-tych urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej dla Kingi Żebrowskiej.

Piątek 11.12.2015
7.00 * W intencji rodzin tut parafii o dobre przeżycie rekolekcji i czasu Bożego Narodzenia
10.00
16.00 + Barbara Kasprowicz /od Beata i Bogdan Magdziak z Żarnowca/
18.00 * O zdrowie dla Bianki i Anetki, o opiekę nad rodziną
19.30 * W intencji Karola, o potrzebne łaski  błogosławieństwo Boże

Sobota 12.12.2015
7.00               * W intencji Piotra i Mileny
10.00 * W intencji chorych i cierpiących
16.00 + Genowefa i Jan Kuźniewscy, Maria i Roch Michalscy
18.00 + Józef Malinowski
19.30 * O zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Stanisławy , Justyny i bliskich

Niedziela 13.12.2015 III ADWENTU
7.00 + Roman
9.00 + Jadwiga (6 r śm), Kopka, Jerzy Kopka
10.30 + Teresy (2 r śm)  i Władysława Sienkiewicz oraz Janiny i Czesława Szczepkowskich
12.00 * w intencji parafian
18.00 + Anna i Jan Pawlakowie, Genowefa i Stanisław Wąsik

Poniedziałek  14.12.2015
7.00 + O zdrowie, opiekę i błogosławieństwo Boże
13.00 pogrzeb + Radosław Jacek Romanowski
18.00 + Zbigniew Tekieli

Wtorek  15.12.2015
7.00 + Grażyna i zm. z Jej rodziny
18.00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę i potrzebne łaski dla Oli, Joli i Michała Napiórkowskich

Środa 16.12.2015
7.00 * Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 17.12.2015
7.00
18.00 + Barbara Kasprowicz /od Maria i Stanisław Guzik z rodziną/

Piątek 18.12.2015
7.00 + Feliksa i Daniel
18.00 + Andrzej Abramowicz /miesiąc od śmierci/

Sobota 19.12.2015
7.00               + Henryka i zmarłych z rodziny
18.00 + Lidia i Wojciech Kempscy, Bolesław i Krystyna Terleccy

Niedziela 20.12.2015 IV ADWENTU
7.00 + Dariusz Kostrzewa (11 r śm), Jerzy Kostrzewa
9.00 + Marek i Stanisław Nowosiak zm z c rodz. Nowosiak i Kalinowskich
10.30 + Józef, Felicja, Stanisław i zm. z c rodziny Puzanowskich
12.00 * w intencji parafian
18.00 * O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla rodziny Milanowskich i Krajewskich

Niedziela 27.12.2015 Niedziela Świętej Rodziny
7.00 * Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla Rodziny
9.00 + Janusz i Stefan Wcisło
10.30 * Dziękczynna i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę dla Bogusława i Elżbiety
12.00 * W intencji parafian
* Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże i opiekę dla Marii i Eugeniusza Budnych z okazji 50-rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa oraz ich rodziny, dzieci i wnuków
18.00 + Adam Wiśnicki

Poniedziałek  28.12.2015
8.00 + Aleksander Michalski (45 r śm) i Marianna Michalska
18.00 + Czesława, Czesław, Polikarp, Ewa i Franciszek Augustyniak, Marcjanna i Władysław Gawlikowie oraz * oraz o zdrowie dla Anetki

Wtorek  29.12.2015
8.00 + Barbara Kasprowicz /od Elżbieta i Józef Jureczek z Żarnowca/
18.00 + Jan i Janina Żwierzyńscy

Środa 30.12.2015
8.00 + Teresa Waleśkiewicz
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 31.12.2015
8.00
18.00 * Dziękczynna za rok 2015