Archiwum intencji – 2016

2016
Piątek 1.01.2016 Nowy Rok Świętej Bożej Rodzicielki

7.00
9.00 + Henryka Kopczyńskiego (1 r śm)
10.30 + Marek, Stanisław i zmarłych z rodzin Nowosiak oraz Kalinowskich
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Sabina (2 r śm) i Jerzy Jakubczyk

Sobota 2.01.2016
8.00               * Intencja Wynagradzająca Niepokalanemu sercu N.M.P
18.00

Niedziela 3.01.2016
7.00
9.00 + Piotra Jaczewskiego (10 r śm)
10.30 + Halina Zych, Zdzisław Tarnarzewski
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Józef, Genowefa Ściubeł, Helena i Tadeusz Stawiccy, Antonina Laska

Niedziela 10.01.2016 Chrztu Pańskiego
7.00 + Zofia Sykulska (1 greg)
9.00 + Irenę Popiół ( 4 r śm)
10.30 + Czesław, Wanda, Marian Szwarcberg
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Ludwik Dybowski (2 r śm) i zm. z rodzin Dybowskich, Wakuła

Poniedziałek  11.01.2016
8.00 + Zofia Sykulska (2 greg)
11.00 pogrzeb + Zofia Kołecka
18.00 + Zbigniew Tekieli /po pogrzebie/

Wtorek  12.01.2016
8.00 + Radosław -Jacek Romanowski /po pogrzebie/
11.00 pogrzeb + Władysława Szulc
18.00 + Zbigniew Tekieli /od rodziny z Krakowa/

Środa 13.01.2016
8.00 + Zofia Sykulska (4 greg)
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
* Dziękczynno-błagalna o zdrowie i opiekę M.B Nieustającej Pomocy dla Renaty o  Dariusza oraz w intencji ich Mamy

Czwartek 14.01.2016
8.00 + Zofia Sykulska (5 greg)
18.00 + Marian, Stanisław, Hanna i Józef Szczepańscy

Piątek 15.01.2016
8.00 + Zofia Sykulska (6 greg)
18.00 * Dziękczynna i z prośba o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Joanny i Tomasza z okazji 12 r ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla rodziny

Sobota 16.01.2016
8.00               * W intencji Piotra i Mileny o rozwój duchowy, potrzebne łaski Boże, opiekę Matki Najświętszej i dar potomstwa
18.00 * Dziękczynna z okazji 30-tej rocznicy ślubu Anny i Pawła Tomkiewicz z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie na dalsze lata

Niedziela 17.01.2016 II Zwykła
7.00 * O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Joanny i Łukasza
9.00 + Barbara Kasprowicz /od kuzynki Agnieszki z rodziną/
10.30 + Sabina, Zbigniew Łosiak, zm. z c rodz. Krasowskich
12.00 * W intencji parafian
18.00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i dalszą opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Jarosława i Marzeny z okazji 25 r ślubu oraz ich dzieci

Poniedziałek  18.01.2016
8.00 + Antonina i Władysław Grymkowscy, Zofia i Jan Groszek
18.00 + Zofia Sykulska (9 greg)

Wtorek  19.01.2016
8.00 + Jan Dybcio (3 r śm)
18.00 + Zofia Sykulska (10 greg)

Środa 20.01.2016
8.00 + Józef (25 r śm), Marianna Paciorek, Stanisława Tunicka
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
* O powrót do zdrowia po /wypadku samochodowym/ i błogosławieństwo Boże dla Rolanda Von Pilachowskiego

Czwartek 21.01.2016
8.00 + Bożena Kowalska /miesiąc od pogrzebu/
18.00 + Zofia Sykulska (12 greg)

Piątek 22.01.2016
8.00 + Grzegorz Kowalski /po pogrzebie/
18.00 + Irena Pałdyna 35 r śm, i zm. z rodz. Pałdyna, Sobolewskich i Długołęckich

Sobota 23.01.2016
8.00               + Stanisław Banasik (21 r śm) zm z rodz. Banasiaków i Konarzewskich
18.00 + Jan Jezierski (14 r. śm)

Niedziela 24.01.2016 III Zwykła
7.00 + Zofia Sykulska (15 greg)
9.00 * O Boże Błogosławieństwo dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Scholi i Bielanek
10.30 + Arkadiusz Sołowiej (4 r śm)
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Roman Nierwiński (15 r śm)

Poniedziałek  25.01.2016
8.00 + Zofia Sykulska (16 greg)
12.00 pogrzeb + Piotr Kaczmarski
18.00 + Radosław Jacek Romanowski

Wtorek  26.01.2016
8.00 + Gabriela Gierasińska /od Żywego Różańca/
18.00 + Zofia Sykulska (17 greg)

Środa 27.01.2016
8.00 + Zofia Sykulska (18 greg)
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
* O powrót do zdrowia, o pomyślne wyniki badań za pośrednictwem Matki Bożej Nieustającej Pomoc; błagalna i dziękczynna

Czwartek 28.01.2016
8.00 + Gabriela Gierasińska /miesiąc od pogrzebu/
18.00 + Zofia Sykulska (19 greg)

Piątek 29.01.2016
8.00 + Jadwiga Malska oraz zmarłych z rodziny Bierowskich
18.00 + Zofia Sykulska (20 greg)

Sobota 30.01.2016
8.00               + Zofia Sykulska (21 greg)
18.00 + Bronisława (7 r śm), Józef Alina, Grażyna Tyszkiewicz

Niedziela 31.01.2016 IV Zwykła
7.00 + Eugeniusz Dziuba zm. z rodz. Sienkiewiczów, Dziubów i  Muszyńskich
9.00 + Leopold Zębik (11 r śm) Helena Zębik Jadwiga Baran
10.30 + Genowefa Wardak (23 r śm) oraz Władysław i Sylwester Wardakowie
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Zofia Sykulska (22 greg)

Poniedziałek  1.02.2016
8.00 + Zofia Sykulska (23 greg)
18.00 + Zbiorowa miesięczna za zmarłych

Wtorek  2.02.2016 Święto Ofiarowania Pańskiego /Matki Bożej Gromnicznej/
8.00 + Marianna i Stanisław Berezińscy
10.00 * W intencji parfaian
16.00 + Zofia Sykulska (24 greg)
18.00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski  dla Magdy i Adama Napiórkowskich

Środa 3.02.2016
8.00 + Zofia Sykulska (25 greg)
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 4.02.2016
8.00 + Sławomir Szymański
18.00 + Zofia Sykulska (26 greg)

Piątek 5.02.2016
8.00 + Zofia Sykulska (27 greg)
18.00 * O zdrowie i potrzebne łaski dla  Ojca św. Franciszka, biskupów i kapłanów. O świętość życia osób konsekrowanych. O potrzebne łaski dla chorych, samotnych i cierpiących

Sobota 6.02.2016
8.00               * Wynagradzająca za grzechy i zniewagi przeciwko Niepokalanemu Sercu N.M.P
18.00

Niedziela 7.02.2016 V Zwykła
7.00 + Marek, Stanisław i zmarłych z rodziny  Nowosiak oraz Kalinowskich
9.00 + Maria, Władysław, Franciszka Rogusz
10.30 + Apolonia, Tadeusz, Agnieszka Kurnikowscy
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Tadeusza Skibińskiego

Poniedziałek  8.02.2016
8.00 + Marian Sapota, Helena Bejler
18.00 + Zofia Sykulska (30 greg)

Wtorek  9.02.2016
8.00 + Władysława Szulc /po pogrzebie/
18.00 * O zdrowie i potrzebne łaski dla Pawła i Jego rodziny

Środa 10.02.2016 Popielcowa
8.00 + Robert Krasnowski (4 r śm), Jan Janek
10.00 + Stanisław Górka (10 r śm)
16.00 * Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla Franciszka z okazji 8 r urodzin
18.00 + Eugeniusz Wiśniewski (1 r śm)
19.30

Czwartek 11.02.2016 Matki Bożej z Lourdes
8.00 + Zofia Kołecka /miesiąc od śmierci/
10.00 * W intencji chorych i cierpiących
18.00 + Franciszka, Leokadi, Kazimierza, Tadeusza, Oleksy, Edmunda Węcławskiego, Haliny Szcześniak

Piątek 12.02.2016
8.00
18.00

Sobota 13.02.2016
8.00               * W intencji Piotra i Mileny, o rozwój duchowy, potrzebne łaski Boże, opiekę Matki Najświętszej i dar potomstwa.
18.00 + Marian Górka (1 r śm)

Niedziela 14.02.2016 I Niedziela Wielkiego Postu
7.00 + Antonina, Władysław Grymkowscy
9.00 + Halina, Tadeusz i Urszula Kosiorek (10 r sm)
10.30 + Franciszek Adamski (32 r śm), Genowefa Adamska, Halina Ostrowska (9 r śm)
12.00 * W intencji parafian
18.00 * W intencji Stanisławy Żochowskiej z okazji 95 r urodzin, w intencji dzieci, wnuków i prawnuków

Poniedziałek  15.02.2016
8.00 * Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę dla Marcina i o dobrą pracę
18.00 + Władysław, Genowefa, Franciszek Banasiak, Teresa Dzwonkowska, Tomasz i Czesław Pietrusińscy, Krystyna Wójcik

Wtorek  16.02.2016
8.00 + Daniela i Zdzisław oraz Marian Jezierscy
18.00 + Stanisława, Antoni Wicik

Środa 17.02.2016
8.00 + Władysława Szulc /od Żywego Różańca/
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
* O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Zofii

Czwartek 18.02.2016
8.00 + Ewa Krężewicz ( r. śm.)
18.00 + Pawła Styczyńskiego

Piątek 19.02.2016
8.00 + Henryk, Halina i Marianna Gołębiewscy
18.00 + Władysława Szulc

Sobota 20.02.2016
8.00               + Czesław Brodzicki ( 10 r śm) i zmarłych z Jego rodziny
18.00 + Barbara Kasprowicz (od Zofii Magdziak z Zeglec)

Niedziela 21.02.2016 II Niedziela Wielkiego Postu
7.00 + Aniela i Kazimierz Łudkowscy, oraz o nawrócenie grzeszników
9.00 + Kazimierz Biernacki
10.30 + Wiktor Jarmoc (9 r śm) oraz Barbara Kasprowicz
12.00 * W intencji parafian
18.00 * W Intencji ŚDM w Polsce. O dobre przygotowanie w parafii, w intencji wszystkich, którzy przyjadą na ŚDM w Polsce

Niedziela 28.02.2016 III Niedziela Wielkiego Postu
7.00 + Roman Imbirski, Aleksander i Elżbieta Brzezińscy
9.00 + Marcjanna i Zdzisław Zielińscy
10.30 + Ewę Dzwonkowską (5 r śm) i Łukasza Millera
12.00 * W intencji parafian
* W intencji Żołnierzy Niezłomnych
18.00 * O zdrowie, opiekę Bożą, potrzebne łask dla Kamila z okazji 18-tych urodzin i Jego rodziny

Poniedziałek  29.02.2016
8.00 + Stanisław, Honorata i Józef
18.00 + Jarosław Niedziela /po pogrzebie/

Wtorek  1.03.2016
8.00 + Piotra Zwierzyńskiego oraz Heleny Wojewódzkiej
18.00 + Radosław Banasiuk

Środa 2.03.2016
8.00 + Tadeusz Tarczyński (2 r śm)
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 3.03.2016
8.00 + Danuta Kucińska /po pogrzebie/
18.00 + Helena, Józef Kuchta

Piątek 4.03.2016
8.00
18.00 + Teresa Chojnowska Czub (6 r śm), Aniela, Józef, Franciszek Traczyk

Sobota 5.03.2016
8.00               * Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.P
18.00 * W intencji Ojca św. Franciszka, biskupów, kapłanów, Ojca Tadeusza i posługujących w Radio Maryja, Telewizji Trwam i ofiarodawców oraz o nawrócenie zatwardziałych grzeszników

Niedziela 6.03.2016 IV Niedziela Wielkiego Postu
7.00 + Szczepan Romańczuk i zm. z c  r. Romańczuk i Gizińskich
9.00 + zm. z c. rodziny Walentek, Skóra, Kaniewskich, Kostrzewa
10.30 + Eugeniusz, Genowefa Mareccy, zm. z rodziny Plewka, Łukasiak i Toborek
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Józef (22 r śm), Bronisława, Alina, Grażyna Tyszkiewicz, Leon Kraiński

Poniedziałek  7.03.2016
8.00 + Marianna i Stefan
18.00 + zbiorowa za zmarłych

Wtorek  8.03.2016
8.00 * O Boże błogosławieństwo i opiekę dla 2 rodzin
18.00 + Maria Woncisz

Środa 9.03.2016
8.00 + Adam
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 10.03.2016
8.00 * Dziękczynna i o Bożą opiekę
10.00 + Marek, Stanisław i zm. z c rodz. Nowosiak i Kalinowskich
12.00 + Anny-Iwony Faryńskiej /po pogrzebie/
18.00 * O zdrowie i potrzebne łaski dla Ojca Św. Franciszka, biskupów i kapłanów. O trwałe i obfite owoce Świętego Roku Miłosierdzia Bożego. O błogosławieństwo Boże dla rodzin Żywego Różańca.
19.30 + Genowefa, Arkadiusz Chrzanowscy

Piątek 11.03.2016
8.00 * Dziękczynna
10.00 + Julia i Stanisław
12.00
18.00 + Jan Malinowski

Sobota 12.03.2016
8.00               * W intencji Piotra i Mileny, o rozwój duchowy, potrzebne łaski Boże, opiekę Matki Najświętszej i dar potomstwa.
10.00 * W intencji osób starszych, chorych i cierpiących
12.00 + Dominik Janicki (12 r śm)
18.00 + Eugenie Zalewską 4 r śm, Władysława Zalewskiego 48 r śm, Krystynę Kowalik 31 r śm i zm z rodz. Zalewskich, Skibniewskich, Filarów i Kowalików
19.30 + Czesława Toborka – o Boże miłosierdzie

Niedziela 13.03.2016 V Niedziela Wielkiego Postu
7.00 +
9.00 +
10.30 + Bolesława i Franciszek Kowalscy, Zofia i Jan Trąbiccy
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Katarzyna i Józef Jakubowscy, Marian Kuszczyk

Poniedziałek  14.03.2016
8.00 + zmarłych parafian /zbiorowa/
18.00 + Bożena Kulesza

Wtorek   15.03.2016
8.00 * O błogosławieństwo Boże dla dwóch osób
18.00 + Anna, Jan, Stefan i Sławomir

Środa 16.03.2016
8.00 + Marek i Stanisław
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
+ Grażynę Dębską

Czwartek 17.03.2016
8.00 + zmarłych zb
18.00 + Zbigniew Tekieli

Piątek 18.03.2016
8.00 * O błogosławieństwo Boże dla dla Zbigniewa i jego rodziny
18.00 + Ryszard Młynarski (24 r śm)

Sobota 19.03.2016
8.00               + Józef, Genowefa Ściubeł, Helena, Tadeusz Stawiccy, Antonina Laska
18.00 + Leona Żbikowskiego, Krystynę i Józefa Karpińskich, zm. z rodziny Żbikowskich, Karpińskich i Barkałów

Niedziela 20.03.2016 VI Wielkiego Postu /Męki Pańskiej/
7.00 + Jadwiga, Roman Mańk, Adam Oleszczuk
9.00 + Grzegorza Skibińskiego
10.30 * W intencji młodzieży w naszej parafii, o dar żywej wiary, o dobre przygotowanie do ŚDM, za młodzież która przyjedzie na ŚDM w Krakowie
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Józef, Bronisława, Alina, Grażyna Tyszkiewicz, Leon Kraiński

Poniedziałek  21.03.2016
8.00 * O zdrowie, opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże dla Renaty
18.00 + Krystyna Mirkowska (1 r śm)

Wtorek   22.03.2016
8.00 + Zofia, Jan, Leszek Groszek
12.00 + pogrzeb Eugeniusz Wójcik
14.00 + pogrzeb Kazimierz Brajnakowski
18.00 + Bronisława i Władysław Pakieła

Środa 23.03.2016
8.00 + Tadeusz Ostrowski (13 r śm), Halina Ostrowska
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 24.03.2016
18.00 * Dziękczynna za kapłaństwo i Eucharystię

Piątek 25.03.2016
18.00 **Liturgia Męki i Śmierci Pana Jezusa**

Sobota 26.03.2016
19.00 ** Liturgia Wigilii Paschalnej**

Niedziela 27.03.2016 Zmartwychwstania Pana Jezusa
6.00 * W intencji parafian
9.00 + Cecylii, Jana, Czesława Stefaniaków
10.30 + Blandyna (12 r śm), Ryszard, Edward Gmurczyk i zm z rodz. Jaworskich
12.00 * W intencji dzieci otrzymujących chrzest i ich rodziców

Niedziela 3.04.2016 Miłosierdzia
7.00 + Ryszard Lach
9.00 * O błogosławieństwo Boże dla Sandry z okazji 18-tych urodzin
10.30 + Irena Mędrzycka, Janina, Stefan Roguscy
12.00 * W intencji parafian
18.00 + Janina Sokołowska, Jerzy Remiszewski, Jerzy Żółtasik

Poniedziałek  4.04.2016 Zwiastowanie Pańskie
8.00 + Marek i Stanisław, zm. z rodz. Nowosiak i Kalinowskich
18.00 + Ryszard Gołębiewski (1 greg)

Wtorek   5.04.2016
8.00 + Ryszard Gołębiewski (2 greg)
18.00 + Zbiorowa za zmarłych

Środa 6.04.2016
8.00 + Ryszard Gołębiewski (3 greg)
18.00 * Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 7.04.2016
8.00 + Ryszard Gołębiewski (4 greg)
18.00 + Kazimiera i Jan Sieliccy

Piątek 8.04.2016
8.00 + Stefan Dawidowski, Irena Rucińska
18.00 + Irmina Jóźwiak (6 r śm)

Sobota 9.04.2016
8.00 * W intencji Piotra i Mileny, o rozwój duchowy, potrzebne łaski Boże, opiekę Matki Najświętszej i dar potomstwa
18.00 * Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski na dalsze lata dla Bogusławy i Zbigniewa z okazji 30-tej rocz ślubu oraz w intencji dzieci i wnuków

Niedziela 10.04.2016 III Wielkanocna
7.00 + Krystyny i Jana Karolak
9.00 + zmarłych Rodziców Bralewskich i Beredów oraz Sióstr, braci i szwagrów z tych rodzin
10.30 + Zofii Kowalskiej i zm. z rodziny Górskich
12.00 * W intencji dzieci otrzymujących chrzest i ich rodziców
18.00 + Julianna i Stanisław Zieleń