Ogłoszenia parafialne z 30 kwietnia 2023 r.

IV Niedziela Wielkanocna

  1. Jutro rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiane będą codziennie po Mszy o 18.00.
  2. Poniedziałek – Msza zbiorowa w intencji zmarłych o 18.00.
  3. Środa Uroczystość NMP Królowej Polski. W tym dniu przeżywamy odpust parafialny. Msze sprawowane będą według porządku niedzielnego. Podczas sumy odpustowej o 12.00, sprawowanej przez o. Sławomira CSMA, poświęcona zostanie figura św. Michała Archanioła ofiarowana przez jednego z parafian. Tego dnia odbędzie się również kwesta na budowę kościoła ojców Michalitów.
    Kancelaria parafialna w tym dniu nie będzie czynna.
  4. Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych według harmonogramu.
  5. Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Kapłani udadzą się do chorych o 10.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od 17.00. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych według harmonogramu. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00.
  6. Sobota – pierwsza sobota miesiąca. Podczas Mszy o godz. 10.00 (kl. III ab) i godz. 12.00 (kl. III cd) dzieci przystąpią do I Komunii Św. Spowiedź dzieci rocznicowych w godz. 17.30-18.30.
  7. W przyszłą niedzielę o 10.30 rocznica I Komunii Św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3.
  8. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach od 14 do 20 listopada br. Zapisy do 10 maja. Szczegóły w zakrystii.