Ogłoszenia parafialne z 22 stycznia 2023 r.

III Niedziela Zwykła

 1. Wizyta duszpasterska w dni powszednie rozpocznie się o godz. 15.00, a w sobotę o 10.00.
  W okresie wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałki i czwartki.
  Plan wizyty duszpasterskiej (23-28 I):
  • Wtorek (24 I) – ulice Górska i Podgórska;
  • Środa (25 I) – ulica Piłsudskiego (numery parzyste);
  • Czwartek (26 I) – ulica Szczęśliwa;
  • Sobota (28 I) – osiedle Horowa Góra (na zaproszenie);
 2. Piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczornej do 20.00.
 3. Nowoprzybyłych parafian, którzy chcieliby pobłogosławić mieszkanie, prosimy o zgłoszenie się w zakrystii lub kancelarii do piątku. Wizyta duszpasterska w tych mieszkaniach odbędzie się w sobotę 4 lutego od godz. 10.00.
 4. Dziękujemy za składane ofiary. Ofiarodawców polecać będziemy modlitwie podczas nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Mszy w środy o 18.00.
 5. Koło przyjaciół Radia Maryja organizuje wyjazd do kina Luna na film „Prorok” w sobotę 28 stycznia. Autokar zabierać będzie zainteresowanych z przystanków Hallera (ok. 14.00), Pustelnik (ok. 14.10) i Wspólna (ok. 14.15). Koszt wyjazdu wynosi 30 zł. Zapisy w zakrystii i u organizatora – p. Cezarego.