Ogłoszenia parafialne z 1 stycznia 2023 r.

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

 1. Piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze sprawowane będą według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy odbędzie się poświęcenie kredy i kadzidła. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  Zapraszamy ministrantów i scholę na spotkanie wigilijne o 16.00.
 2. W poniedziałek 2 stycznia rozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Jej celem jest spotkanie kapłana z rodzinami, wspólna modlitwa i błogosławieństwo mieszkania. Prosimy o przygotowanie obrusu, pasyjki oraz wody święconej. Wizyta w dni powszednie rozpocznie się o godz. 15.00, a w sobotę o 10.00. W okresie wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna nie będzie czynna w soboty.
  Plan wizyty duszpasterskiej (2-7 I):
  • Poniedziałek (2 I) – ulica Mokra i Prosta;
  • Wtorek (3 I) – ulica Zimna;
  • Środa (4 I) – ulica Broniewskiego (numery parzyste);
  • Czwartek (5 I) – ulica Broniewskiego (numery nieparzyste);
  • Sobota (7 I) – ulica Batorego;
 3. Zapraszamy do udziału w koncercie kolęd w wykonaniu scholi parafialnej w przyszłą niedzielę o 17.00.