Ogłoszenia parafialne z 25 grudnia 2022 r.

Uroczystość Narodzenia Pańskiego

 1. Dziś przeżywamy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Św. sprawowane będą o północy (Pasterka), 9.00, 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy o 18.00. Ofiary zebrane na tacę podczas Pasterki przeznaczone będą na Fundusz Obrony Życia.
 2. Poniedziałek – święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze sprawowane będą według porządku niedzielnego. Ofiary zebrane na tacę w tym dniu przeznaczone będą na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.
 3. Wtorek – święto św. Jana, apostoła i ewangelisty.
 4. Środa – święto św. młodzianków.
 5. Piątek – święto Świętej Rodziny.
 6. Sobota – ostatni dzień roku kalendarzowego. Po Mszy o 18.00 nabożeństwo dzięczynno-błagalne za kończący się rok.
 7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki.
 8. W poniedziałek 2 stycznia rozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Jej celem jest spotkanie kapłana z rodzinami, wspólna modlitwa i błogosławieństwo mieszkania. Prosimy o przygotowanie obrusu, pasyjki oraz wody święconej. Wizyta w dni powszednie rozpocznie się o godz. 15.00, a w sobotę o 10.00.
  W okresie wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna nie będzie czynna w soboty.
  Plan wizyty duszpasterskiej (2-7 I):
  • Poniedziałek (2 I) – ulica Mokra i Prosta;
  • Wtorek (3 I) – ulica Zimna;
  • Środa (4 I) – ulica Broniewskiego (numery parzyste);
  • Czwartek (5 I) – ulica Broniewskiego (numery nieparzyste);
  • Sobota (7 I) – ulica Batorego;
 9. Dziękujemy za organizację oraz udział w parafialnej akcji „Serce w prezencie”.
  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie świątecznego wystroju naszego kościoła.
  Wszystkim parafianom życzymy błogosławionych świąt Bożego Narodzenia.