Ogłoszenia parafialne z 2 października 2022 r.

XXVII Niedziela Zwykła

  1. Nabożeństwa różańcowe w październiku sprawowane są codziennie o 17.30. Zachęcamy do udziału w szczególności dzieci oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania w czwartki.
  2. We wtorek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci z klas czwartych przygotowujących się do przeżycia rocznicy I Komunii Św.
  3. Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Proboszcza odbędzie się o 16.45.
  4. Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Kapłani udadzą się do chorych o 10.00. Spowiedź miesięczna od 17.15. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00.
  5. Osoby zainteresowane wstąpieniem do ministrantów zapraszamy (wraz z rodzicem) na spotkanie w sobotę o 10.00.
  6. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy odbędzie się zbiórka do puszek na rozbudowę szkoły dla dzieci z autyzmem zorganizowana przez wolontariuszy z przedszkola i szkoły na terenie parafii Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku.
  7. Kandydaci z grup ks. Proboszcza przyjmą sakrament bierzmowania w sobotę 19 listopada o 12.00. Kolejny cykl przygotowań do bierzmowania rozpocznie się w marcu przyszłego roku.