Ogłoszenia parafialne z 28 sierpnia 2022 r.

XXII Niedziela Zwykła

  1. W czwartek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msza Święta z prośbą o błogosławieństwo Boże będzie odprawiona o godzinie 8.00, zapraszamy: uczniów, rodziców i nauczycieli. W tym dniu przypada również 83. rocznica wybuchu II wojny światowej. W modlitwach pamiętajmy o poległych w obronie Ojczyzny. 
  2. Od czwartku w dni powszednie będzie odprawiana dodatkowa Msza Święta o godzinie 7.00 w kaplicy u sióstr franciszkanek.
  3. 2 września – pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta pierwszo-piątkowa od godziny 17.15. Szczególnie zapraszamy dzieci z klas IV obchodzące 9 pierwszych piątków m-ca. Będzie to również spowiedź przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Po Mszy Świętej o godzinie 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20.00. Do chorych księża pojadą od godziny 10.00. 
  4. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary po Mszy św. do puszek przeznaczone na Katolicki Ośrodek Adopcyjny

Zachęcamy do nabywania i czytania naszego diecezjalnego tygodnika katolickiego Idziemy.