Ogłoszenia parafialne z 21 sierpnia 2022 r.

XXI Niedziela Zwykła

  1. W najbliższy piątek przypada Uroczystość Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 8.00 , 10.30 i 18.00 . Z racji uroczystości, można spożywać pokarmy mięsne.
  2. W środę przypada święto św. Bartłomieja. Msza św. jest jak co środę odprawiana w intencjach zbiorowych.
  3. Koło przyjaciół Radia Maryja z naszej parafii organizuje wyjazd pielgrzymkowy do miejscowości Różany Stok, Sokółka, Białystok. Wyjazd 27 sierpnia (sobota) o godz. 5.00 z przystanku Hallera. Zapisy telefoniczne. Numer podany na tablicy ogłoszeń. Koszt 80zł.
  4. Wyjazd pielgrzymkowy do Wilna dla osób zgłoszonych odbędzie się 22 sierpnia (poniedziałek) o godz. 6.45 z pod domu zakonnego księży oblatów przy ul. Radzymińskiej 306 w Warszawie. Powrót w piątek 26 sierpnia w godzinach popołudniowych.
  5. W piątek po wieczornej Mszy św. jak, co tydzień zachęcamy do osobistej modlitwy w ciszy przed Najświętszym Sakramentem. Adoracja trwa do godz. 20.00.

Zachęcamy do nabywania i czytania naszego diecezjalnego tygodnika katolickiego Idziemy.