Ogłoszenia parafialne z 7 sierpnia 2022 r.

XIX Niedziela Zwykła

  1. Dziś po każdej Mszy odbędzie się poświęcenie pojazdów przy głównej bramie kościoła.
  2. Spowiedź w dni powszednie w lipcu i sierpniu odbywa się przed i po Mszy.
  3. W piątek po wieczornej Mszy odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy wigilię Wniebowzięcia NMP. Msza wigilijna sprawowana będzie o 18.00.
  5. W przyszły poniedziałek przeżywać będziemy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze sprawowane będą według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy odbędzie się poświęcenie ziół i kwiatów. Jest to jednocześnie diecezjalna uroczystość naszej patronki – Matki Bożej Zwycięskiej oraz 102. rocznica Bitwy Warszawskiej. Zachęcamy do udziału w obchodach w Ossowie i Radzyminie. Szczegóły na stronie diecezji.