Ogłoszenia parafialne z 5 czerwca 2022 r.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

  1. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele sprawowane są codziennie po Mszy o 18.00.
  2. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Udziela się odpustu zupełnego za odmówienie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź”. Po każdej Mszy odbędzie się zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  3. Poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła.
  4. Czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
    O godz. 17.00 odbędzie się zbiórka dla kandydatów do bierzmowania ze Szkoły Podstawowej nr 4.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  6. Planowana jest pielgrzymka autokarowa do sanktuarium św. Jana Pawła II i sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie dla ministrantów, scholi, bieli oraz pozostałych parafian w dniu 18 czerwca. Zapisy i szczegóły u ks. Leszka.