Ogłoszenia parafialne z 9 stycznia 2022 r.

Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dziś przeżywamy święto Chrztu Pańskiego. Dzisiejsza niedziela wieńczy okres Narodzenia Pańskiego. Podczas i po Mszy o 9.00 i 10.30 śpiewać będzie nasza schola parafialna. Po tych Mszach odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby scholi.
    O 16.30 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (gr. ks. Leszka).
    Podczas Mszy o 18.00 odnowimy przyrzeczenia chrzcielne.
  2. Wizyta duszpasterska w tym roku będzie miała następujący przebieg – w określone dni tygodnia sprawowana będzie Msza o godz. 19.00 w intencji mieszkańców wymienionych ulic. Po Mszy będzie możliwość rozmowy z kapłanami.
    Osoby zainteresowane poświęceniem nowego mieszkania prosimy o kontakt w zakrystii lub kancelarii.
    Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:
    • Poniedziałek: ulice Spokojna, Moniuszki, Łąkówek, Cicha.
    • Wtorek: ulice Wspólna (osiedle), Duża (osiedle).
    • Piątek: ulice Małachowskiego (osiedle), Piłsudskiego, Grunwaldzka.
    • Sobota: ulice Chocimska, Norwida, Pomnikowa, Zakole, Walewskiej, Napoleona.
  3. Środa – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza w intencjach zbiorowych o 18.00.
  4. Czwartek – o 16.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania ze Szkoły Podstawowej nr 3 (gr. ks. Proboszcza). Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00 (zamiast adoracji piątkowej).
  5. Zachęcamy parafian do przyłączania się do Koła Żywego Różańca.
  6. W przyszłą niedzielę przypada 5. rocznica śmierci ks. kan. Wojciecha Makowskiego.