Ogłoszenia parafialne z 2 stycznia 2022 r.

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Wizyta duszpasterska w tym roku będzie miała następujący przebieg – w określone dni tygodnia sprawowana będzie Msza o godz. 19.00 w intencji mieszkańców wymienionych ulic. Po Mszy będzie możliwość rozmowy z kapłanami.
    Osoby zainteresowane poświęceniem nowego mieszkania prosimy o kontakt w zakrystii lub kancelarii.
    Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:
    • Poniedziałek: ulice Mokra, Zimna, Prosta, Wspólna, Broniewskiego i Batorego.
    • Wtorek: ulice Zabawna, Starzyńskiego, Duża (bez osiedla), Brzozowa, Tuwima, Rybna.
    • Sobota: ulice Szeroka, Matejki, Piłsudskiego, Lipowa, Topolowa, Górska, Podgórska.
  2. Środa – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza w intencjach zbiorowych o 18.00.
  3. Czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Po każdej Mszy odbędzie się poświęcenie kredy i kadzidła, w które można będzie zaopatrzyć się w zakrystii.
  4. Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Wizyta u chorych rozpocznie się o 10.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od 17.30. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00.
  5. W przyszłą niedzielę o 16.30 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (gr. ks. Leszka).