Ogłoszenia parafialne z 19 grudnia 2021 r.

IV Niedziela Adwentu

1. Msza poranna w dni powszednie w Adwencie sprawowana będzie wyłącznie o 7.00.
    W środę sprawowane będą ostatnie roraty z udziałem dzieci. Po Mszy zapraszamy do zakrystii na poczęstunek.
    Roraty w naszej parafii sprawowane są:
    • w poniedziałki, środy i piątki o 18.00
    • we wtorki, czwartki i soboty o 7.00
  2. Zachęcamy do udziału w nowennie przed Narodzeniem Pańskim – codziennie po Mszy o 18.00. Modlitwę prowadzą Siostry Karmelitanki.
  3. W najbliższym tygodniu będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty od poniedziałku do czwartku od 18.00 do ~19.00.
  4. Osoby zainteresowane dekoracją kościoła (ustawianie szopki i choinek) zapraszamy w poniedziałek od 15.00.
  5. Piątek – Wigilia Narodzenia Pańskiego. Msza Św. sprawowana będzie wyłącznie rano (o 7.00), nie będzie wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  6. Sobota Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Św. sprawowane będą o północy (Pasterka), 7.00, 9.00, 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy o 18.00. Ofiary zebrane podczas Pasterki przekazane będą na Fundusz Obrony Życia.
  7. W przyszłą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny. Ofiary na tacę przeznaczone będą na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.
  8. Dziękujemy nowo powstałemu zespołowi pomocy bliźniemu za przygotowanie i dostarczenie paczek osobom samotnym w naszej parafii.
  9. Na stoliku przy wyjściu znajdują się wizytówki i plakaty interwencyjnej grupy modlitewnej.
  10. Opłatki na stół wigilijny można nabyć w zakrystii (po Mszy) lub kancelarii parafialnej.
  11. Życzymy wszystkim parafianom zdrowych i radosnych obchodów świąt Bożego Narodzenia.