Ogłoszenia parafialne z 28 listopada 2021 r.

I Niedziela Adwentu

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna nowy rok liturgiczny oraz adwent – czas przygotowania zarówno do uroczystości Narodzenia Pańskiego, jak i na powtórne przyjście Chrystusa. Po każdej Mszy będzie możliwość nabycia opłatków na stół wigilijny w zakrystii.
  2. Msza poranna w dni powszednie w Adwencie sprawowana będzie wyłącznie o 7.00.
    Roraty w naszej parafii sprawowane będą:
    • w poniedziałki, środy i piątki o 18.00
    • we wtorki, czwartki i soboty o 7.00
  3. Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Kapłani udadzą się do chorych o 10.00. Spowiedź miesięczna od 17.30. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00.
  4. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Po każdej Mszy będzie dodatkowo możliwość nabywania świec Caritas na stół wigilijny.
  5. Zachęcamy do udziału w parafialnej akcji „Serce w prezencie”. Szczegóły w gablocie w kruchcie i na ulotkach w kościele.