Ogłoszenia parafialne z 19 września 2021 r.

XXV Niedziela Zwykła

1. Wtorek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. O 19.00 w kościele odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach przygotowań do I Komunii Świętej.
  2. Środa – nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i Msza w intencjach zbiorowych o 18.00.
  3. Czwartek – wspomnienie św. Ojca Pio. Po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie dla uczniów klas 8. ze Szkoły Podstawowej nr 4, zamieszkałych na terenie naszej parafii, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
  4. Piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczornej do godz. 20.00.
  5. Sobota – o godz. 9.30 odbędzie się pierwsze spotkanie dla kandydatów do ministrantów.
    O 10.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatek do bieli.
  6. W przyszłą niedzielę odbędzie się liczenie wiernych.
  7. Osoby zainteresowane przynależnością do modlitewnej grupy interwencyjnej zapraszamy do kancelarii lub zakrystii.