Ogłoszenia parafialne z 12 września 2021 r.

XXIV Niedziela Zwykła

1. Dziś o godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie odbędzie się uroczystość beatyfikacyjna kard. Stefana Wyszyńskiego i siostry Róży Czackiej.
    Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym przeznaczone będą na potrzeby seminarium naszej diecezji.
    Po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (2. rok przygotowań, gr. ks. Leszka).
  2. Wtorek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  3. Środa – wspomnienie NMP Bolesnej.
  4. Piątek – po Mszy wieczornej odbędzie się cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00.
  5. Czwartek – zapraszamy uczniów klas 8. ze Szkoły Podstawowej nr 3, zamieszkałych na terenie naszej parafii, na spotkanie rozpoczynające przygotowanie do sakramentu bierzmowania po Mszy wieczornej.
  6. Piątek – zapraszamy członków grup parafialnych oraz osoby zainteresowane przyłączeniem się do nich na Mszę o godz. 18.00 inaugurującą nowy rok formacyjny.
  7. Sobota – święto św. Stanisława Kostki.
  8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy o 10.30 odbędzie się poświęcenie przyborów szkolnych.
  9. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w próbach scholi parafialnej w soboty o 14.00 w salce nad zakrystią.