Ogłoszenia parafialne z 27 czerwca 2021 r.

XIII Niedziela Zwykła

1. W lipcu i sierpniu Msza Św. niedzielna o 7.00 nie będzie sprawowana.
    Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu funkcjonować będzie wyłącznie w środy (16.30 – 17.30) i czwartki (19.00 – 20.00).
  2. Nabożeństwo czerwcowe sprawowane jest codziennie po Mszy o godz. 18.00.
  3. WtorekUroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  4. Środa – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza w intencjach zbiorowych.
  5. Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź miesięczna od 17.30. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00.
  6. Dekret o odwołaniu dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.
  7. W związku ze zmianami personalnymi w naszej diecezji żegnamy siostrę Flawię, pełniącą dotychczas posługę zakrystianki w naszej parafii. Dziękujemy za ofiarną pracę i życzymy błogosławieństwa Bożego.
  8. Dziękujemy za składane ofiary. Wszystkim wyjeżdżającym na urlop życzymy błogosławionego wypoczynku.