Ogłoszenia parafialne z 11 kwietnia 2021 r.

II Niedziela Wielkanocna
Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dziś przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone są na Caritas naszej diecezji. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmówią w kościele lub kaplicy koronkę do Miłosierdzia Bożego albo Credo i Ojcze Nasz przed Najświętszym Sakramentem (również w tabernakulum). Rozpoczynamy tydzień Miłosierdzia.
  2. Środa – 1055. rocznica Chrztu Polski. O 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza w intencjach zbiorowych.
  3. W piątek (16.04) ks. Proboszcz uda się z posługą do chorych.
  4. Kandydatów, którzy w maju przyjmą sakrament bierzmowania, prosimy o przyjście do kancelarii parafialnej w środę o 18.30 (nazwiska od A do O) albo w piątek o 18.30 (pozostali) – w celu uzupełnienia kart do bierzmowania.