Ogłoszenia parafialne z 14 marca 2021 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu (Laetare)

1. Nabożeństwa pasyjne w wielkim poście:
    • Droga krzyżowa: w piątki o 17.15 (dla dzieci) i po Mszy o 18.00 (w tym tygodniu ok. 19.00)
    • Gorzkie żale: w niedziele o 17.15
  2. W środę o 19.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (gr. ks. Leszka, 1. rok przygotowań).
    Prosimy kandydatów o przyniesienie wypełnionych deklaracji oraz, w przypadku osób ochrzczonych w innych parafiach, odpisów metryk chrzcielnych. Kandydaci do bierzmowania muszą należeć do naszej parafii. Jednym z warunków przygotowania do sakramentu jest uczestnictwo w katechezie szkolnej.
  3. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w najbliższy czwartek, piątek, sobotę oraz niedzielę. Msze z nauką rekolekcyjną sprawowane będą o 8.00, 10.00, 16.00 i 18.00 (z wyjątkiem niedzieli).
  4. Piątekuroczystość św. Józefa. Z racji przypadającej uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Tego dnia przypada również 16. rocznica sakry biskupiej abpa Henryka Hosera.
  5. Dziękujemy za składane ofiary. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w odnowienie zakrystii.
  6. Osoby zainteresowane załatwieniem spraw związanych z sakramentem chrztu zapraszamy do kancelarii w czwartki i soboty, z sakramentem ślubu – w poniedziałki i środy.