Ogłoszenia parafialne z 13 grudnia 2020 r.

III Niedziela Adwentu (Gaudete)

1. Roraty w adwencie:
    • poniedziałek, środa, piątek o 8.00
    • wtorek, czwartek i sobota o 18.00
  2. Opłatki na stół wigilijny oraz świece Caritas nabyć można w zakrystii bądź kancelarii.
  3. Z posługą do chorych kapłani udadzą się w najbliższy piątek o 10.00.
  4. W sobotę 19 grudnia o 11.00 w katedrze warszawsko-praskiej ks. Jacek Grzybowski, nominowany na biskupa pomocniczego naszej diecezji, przyjmie sakrę biskupią.
  5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy o 12.00 będziemy dziękować za 30 lat istnienia Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek w Markach (dom generalny został erygowany 18 grudnia 1990 r.). Po Mszy odbędzie się prezentacja nt. Zgromadzenia.
  6. Siostry Karmelitanki zapraszają do udziału w nowennie przed Uroczystością Narodzenia Pańskiego w dniach od 16 do 24 grudnia po Mszy wieczornej.
    W wigilię o 23.30 modlić będziemy się o ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci, za rodziny oczekujące dziecka, o dar potomstwa dla bezdzietnych małżeństw oraz w intencjach składanych na przygotowanych kartkach.
  7. Zachęcamy do udziału w parafialnej akcji „Serce w prezencie”.

Liczba wiernych podczas nabożeństw od 7.11 nie powinna przekraczać 46 osób.