Ogłoszenia parafialne z 22 listopada 2020 r.

Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Chrystusa Króla. Po Mszy o 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego.
  2. Wtorek – wspomnienie św. Andrzeja Dũng Lạc i towarzyszy (117 męczenników wietnamskich).
  3. Środa – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza w intencjach zbiorowych o 18.00.
  4. Piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczornej do 20.00.
  5. W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela adwentu. Podczas Mszy o godz. 9.00 poświęcone zostaną opłatki na stół wigilijny, które będzie można nabyć po każdej Mszy lub w kancelarii. Będzie również możliwość nabycia świec Caritas.
  6. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania (gr. ks. Proboszcza, rok 2.) do kancelarii parafialnej we wtorek, środę albo piątek o 17.00.

Liczba wiernych podczas nabożeństw od 7.11 nie powinna przekraczać 46 osób.