Ogłoszenia parafialne z 8 listopada 2020 r.

XXXII Niedziela Zwykła

1. Dziś przypada XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiary zebrane dzisiaj na tacę i do puszek przeznaczone są na potrzeby Kościoła w Republice Środkowoafrykańskiej.
  2. Poniedziałek – święto rocznicy poświęcenia bazyliki laterańskiej. Można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie katedry lub konkatedry i odmówienie modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  3. Środa – wspomnienie św. Marcina z Tours oraz 102. rocznica odzyskania niepodległości. Msze Św. sprawowane będą tego dnia o 8.00, 10.00 i 18.00. O 17.30 odmówimy w kościele różaniec w intencji Ojczyzny.
  4. Piątek – po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
  5. W związku z obecną sytuacją odwołane zostały wszystkie spotkania dla kandydatów do bierzmowania oraz pierwszej komunii.

Liczba wiernych podczas nabożeństw od 7.11 nie powinna przekraczać 46 osób.