Ogłoszenia parafialne z 1 listopada 2020 r.

Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Po Mszy o 18.00 odbędzie się procesja z modlitwą za zmarłych.
  2. Poniedziałek – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze Św. sprawowane będą o 8.00, 10.00 i 18.00. Po Mszy wieczornej procesja z modlitwą za zmarłych. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go w intencji dusz w czyśćcu cierpiących – należy nawiedzić pobożnie kaplicę lub kościół i odmówić „Ojcze nasz” oraz „Wierzę”.
  3. Piątek – pierwszy piątek miesiąca. O 10.00 kapłani udadzą się do chorych. Spowiedź pierwszopiątkowa od 17.30. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00.
  4. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek z okazji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania (gr. ks. Leszka, rok 1.) nie odbędzie się w listopadzie.

Od 7.11 liczba wiernych podczas nabożeństw nie powinna przekraczać 46 osób.