Ogłoszenia parafialne z 11 października 2020 r.

XXVIII Niedziela Zwykła

1. W dniu wczorajszym do grona lektorów w naszej parafii dołączyło trzech ministrantów.
  2. Dzisiaj przypada XX Dzień Papieski. Po każdej Mszy Św. odbędzie się zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
    Na Mszę o 12.00 zapraszamy dzieci rozpoczynające przygotowanie do pierwszej komunii świętej, podczas której otrzymają one różańce oraz indeksy. Po Mszy odbędzie się spotkanie z rodzicami.
    Zapraszamy na koncert pt. „Sprawiedliwe” o godz. 19.00 w naszym kościele.
  3. Comiesięczna Msza dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii sprawowana będzie w 3. niedzielę miesiąca o 12.00 (najbliższy termin – 15.11).
  4. Msze dla kandydatów do bierzmowania z gr. ks. Proboszcza (2. rok) sprawowane będą w każdą 4. niedzielę miesiąca o 18.00. Po Mszy spotkanie. Najbliższy termin – 25.10.
  5. Środa – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza w intencjach zbiorowych o 18.00.
  6. Piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczornej do 20.00.
  7. W przyszłą niedzielę ofiary zebrane na tacę przeznaczone będą na potrzeby misji.

Liczba wiernych podczas nabożeństw od 17.10 nie powinna przekraczać 173 osób.