Ogłoszenia parafialne z 30 sierpnia 2020 r.

XXII Niedziela Zwykła

 1. Od przyszłej niedzieli sprawowana będzie ponownie niedzielna Msza Św. o godz. 7.00.
 2. Wtorek (1.09) – rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Na  Mszę o godz. 18.00 zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli.
 3. Piątek – pierwszy piątek miesiąca.
  Kapłani udadzą się do zgłoszonych chorych o godz. 10.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00.
  Na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy przedstawicieli wszystkich grup parafialnych na inaugurację działalności w nowym roku formacyjnym: lektorów i ministrantów, scholę, bielanki, Koła Żywego Różańca oraz Wspólnoty Kościoła Domowego. Zapraszamy osoby zainteresowane przyłączeniem się do ww. wspólnot. Zapisy u ks. Leszka oraz p. Elżbiety Katarzyny Goławskiej.
 4. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Św. o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Ofiary zebrane na tacę w tym dniu przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Warszawsko-Praskiej.
  Po każdej Mszy Św. odbędzie się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny
 5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania  z grupy ks. Leszka odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.