Ogłoszenia parafialne z 21 czerwca 2020 r.

XII Niedziela Zwykła

1. Dnia 13. czerwca odbyła się w katedrze Warszawsko-Praskiej promocja nadzwyczajnych szafarzy Komunii Św. W naszej parafii posługiwać będzie teraz dwóch nowych szafarzy: Paweł Adamczyk oraz Tomasz Czerwiński.
  2. Dzieci, które przystąpiły wczoraj do pierwszej komunii świętej obchodzą do czwartku włącznie tzw. biały tydzień.
  3. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele sprawowane są codziennie o 17.30.
  4. Wtorek – dzień ojca oraz 15. rocznica sakry biskupiej ks. biskupa Romualda Kamińskiego.
  5. Środa – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. Piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczornej do 20.00.
  7. W przyszłą sobotę dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 przyjmą sakrament pierwszej komunii św. w czasie Mszy o 10.00 i 12.00.
  8. Msza Św. dziękczynna za kończący się rok szkolny odbędzie się w przyszłą niedzielę o 10.30.
  9. Kandydaci z grupy ks. Leszka przyjmą sakrament bierzmowania dnia 16. września o godz. 18.00.
  10. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii ofiarami.