Ogłoszenia parafialne z 14 czerwca 2020 r.

XI Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele sprawowane są codziennie o 17.30. Dodatkowo w oktawie Bożego Ciała po nabożeństwie ma miejsce procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  2. Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
    Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00.
    Za publiczne odmówienie aktu wynagradzającego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa (przy zachowania pozostałych warunków odpustu) można uzyskać w tym dniu odpust zupełny.
    Z racji przypadającej uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Sobota – święto Niepokalanego Serca Maryi.
    O godz. 10.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej Sióstr Rodziny Maryi przystąpią do pierwszej komunii świętej w naszym kościele.
  4. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na stypendia dla księży studiujących za granicą.
  5. Ostatnie przedwakacyjne spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Leszka odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy o 18.00.