Ogłoszenia parafialne z 7 czerwca 2020 r.

Uroczystość Świętej Trójcy

  1. Dziś przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po każdej Mszy odbędzie się zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności w Warszawie.
  2. Nabożeństwo czerwcowe sprawowane jest codziennie przed wieczorną Mszą Św. o godz. 17.30.
  3. Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Św. sprawowane będą o godz. 7.00, 9.00, 10.30 oraz 12.00. Po Mszy o 12.00 odbędzie się procesja eucharystyczna. Pierwszy ołtarz znajdować się będzie przy ul. Pieniążka, drugi u Sióstr Karmelitanek przy ul. Pomnikowej, trzeci przy kaplicy Sióstr Franciszkanek, czwarty – przy ul. Jutrzenki. Procesję zakończymy w naszym kościele nabożeństwem czerwcowym oraz błogosławieństwem.
    Zapraszamy do udziału wszystkich, w szczególności ministrantów, scholę oraz bielanki.
  4. W oktawie Bożego Ciała po nabożeństwie czerwcowym wyruszać będzie procesja wokół kościoła.
  5. W piątek po wieczornej Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00.
  6. Kandydaci z grupy ks. Leszka przyjmą sakrament bierzmowania dnia 16. września o godz. 18.00.