Ogłoszenia parafialne z 31 maja 2020 r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiejsza uroczystość wieńczy okres komunii wielkanocnej.
    Zapraszamy na ostatnie nabożeństwo majowe o 17.30.
  2. Na modlitwę za zmarłych zapraszamy jak dotychczas w każdą niedzielę przed Mszą Św. o godz. 12.
  3. Istnieje możliwość spowiedzi podczas każdej Mszy Św.
  4. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec.
    Nabożeństwa czerwcowe sprawowane będą codziennie o godz. 17.30.
  5. Poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.
    W pierwsze poniedziałki miesiąca Msza Św. o godz. 18.00 ofiarowana jest za zmarłych polecanych w comiesięcznych Mszach Św.
    W intencji dzieci modlić się będziemy tego dnia podczas wieczornej Mszy.
  6. Środa – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św. w intencjach zbiorowych o 18.00.
  7. Czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  8. Piątek – pierwszy piątek miesiąca. O godz. 10.00 kapłani udadzą się do chorych. Spowiedź od godz. 17.00. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00.
  9. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  10. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim parafianom, którzy wsparli nasz kościół ofiarami.
  11. W trakcie Mszy nadal obowiązuje nakaz noszenia maseczek. Na czas epidemii pamiętajmy o zachowaniu dystansu podczas podchodzenia do Komunii Św., do której będziemy przystępować w dwóch szeregach.
    Osoby przyjmujące Komunię na rękę prosimy, by podchodziły w prawej kolumnie, a osoby przyjmujące Komunię św. do ust w kolumnie lewej w nawie głównej.
    W dni powszednie przyjmujemy Komunię św. na rękę, a osoby pragnące przyjąć ją w sposób tradycyjny winny ustawić się na końcu kolejki.