Ogłoszenia parafialne z 24 maja 2020 r.

VII Niedziela Wielkanocna
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe na godz. 17.30
  2. We wtorek 26 maja obchodzimy Dzień Matki. W intencji matek będziemy się modlić tego dnia szczególnie o godz. 18.00 w czasie Mszy Św.
  3. W środę o godz. 18.00 Msza Św. zbiorowa o Matce Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek przypada 39. rocznica śmierci Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski – niech Jego oddanie się Bogu i Ojczyźnie inspiruje nas w naszym życiu.
  5. W piątek po Mszy Św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.
  6. Sobota – zapraszamy na Uroczystą Mszę Św. w Wigilię Zesłania Ducha Św. o 18.00.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres Wielkanocy.
  8. Polecamy Bogu dzieci, które w czerwcu, lipcu i wrześniu przyjmą po raz pierwszy Komunię Św. w naszej parafii.
  9. Na czas epidemii pamiętajmy o zachowaniu dystansu podczas podchodzenia do Komunii Św., do której będziemy przystępować w dwóch szeregach.
    Osoby przyjmujące Komunię na rękę prosimy, by podchodziły w prawej kolumnie, a osoby przyjmujące Komunię św. do ust w kolumnie lewej w nawie głównej.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.