Ogłoszenia parafialne z 26 kwietnia 2020 r.

III Niedziela Wielkanocna

1. W naszym kościele we Mszy Św. może brać udział 46 osób.
    Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek oraz zachowania odpowiedniej odległości między sobą.
  2. W piątek 1. maja przypada pierwszy piątek miesiąca.
    Tego dnia ze spowiedzi można skorzystać  w czasie Mszy Św. o godz. 8.00 i 18.00 oraz po południu o godz. 17.15.
    Po Mszy Św. wieczornej do 20.00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu.
    Ze względu na świąteczny charakter dnia biskup udziela dyspensy do postu.
  3. Od 1 maja rozpoczyna się miesiąc Maryjny.
    Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej codziennie o godz. 17.15.
  4. W sobotę 2. maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski, jednak ze względu na to, że jest to święto patronalne naszej parafii, uroczystość zostanie przełożona na niedzielę 3. maja.
    Tego dnia przypada również Dzień Flagi RP – przypominamy o wywieszeniu flagi narodowej.
  5. Ze względu na obowiązujące restrykcje wynikające z pandemii odwołane zostały zaplanowane na maj I Komunie św. oraz sakramenty bierzmowania na terenie całej diecezji.
  6. Odwiedziny chorych w domach mogą się odbyć tylko w przypadku zagrożenia życia.
  7. Polecamy lekturę prasy katolickiej zwłaszcza diecezjalnego tygodnika Idziemy.