Ogłoszenia parafialne z 8 grudnia 2019 r.

II Niedziela Adwentu

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Po Mszy o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akta zawierzenia NMP. Po każdej Mszy Św. odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc materialną dla Kościoła na wschodzie.
  2. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii przeżywać będziemy w tym tygodniu – w czwartek, piątek i sobotę. Msze Św. z nauką rekolekcyjną sprawowane będą o 9.00, 16.00 i 18.00.
  3. Msze Św. roratnie sprawowane będą w najbliższym tygodniu:
    • w poniedziałek i wtorek o 7.00;
    • w pozostałe dni o 18.00;
  4. 15 grudnia o 16.30 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (gr. ks. Leszka).
  5. W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny oraz świece Caritas.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy o 12.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej.