Ogłoszenia parafialne z 1 września 2019 r.

XXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przypada 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza Św. w intencji poległych sprawowana będzie o godz. 18.00.
    Po każdej Mszy Św. odbędzie się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
    Od dnia dzisiejszego sprawowana będzie ponownie niedzielna Msza Św. o godz. 7.00.
  2. Poniedziałek – rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza Św. w intencji dzieci, młodzieży i nauczycieli sprawowana będzie o godz. 8.00.
  3. Piątek – pierwszy piątek miesiąca.
    Kapłani udadzą się do zgłoszonych chorych o godz. 10.00.
    Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00.
    Po Mszy wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00.
    Na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy przedstawicieli wszystkich grup parafialnych na inaugurację działalności w nowym roku katechetycznym: lektorów i ministrantów, scholi, bielanek, Kół Żywego Różańca oraz Kościoła Domowego.
    Zapraszamy osoby zainteresowane przyłączeniem się do ww. wspólnot. Zapisy u ks. wikariusza i p. Elżbiety Goławskiej.
    O godz. 20.00 odbędzie się spotkanie katechetyczne.
  4. Niedziela – W czasie Mszy Św. o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
    Ofiary zebrane na tacę w tym dniu przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Warszawsko-Praskiej.
    Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie o godz. 16.30.