Ogłoszenia parafialne z 30 czerwca 2019 r.

XIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela czerwca. Po Mszy Św. wieczornej sprawowane będzie ostatnie nabożeństwo czerwcowe. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone będą na konserwację bazyliki św. Piotra w Watykanie.
  2. We wszystkie niedziele lipca Msze Św. o godz. 7.00 nie będą sprawowane. Pozostałe Msze Św. według dotychczasowego porządku.
  3. Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa w czasie Mszy Św. o godz. 8.00 oraz po południu od 17.30. Po Mszy Św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 22.00.
  4. W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania.
  5. Siostry Franciszkanki organizują kolonie dla dzieci w wieku 7-11 lat w Zakopanem od 2 do 11 sierpnia. Więcej informacji na plakacie.