Ogłoszenia parafialne z 16 czerwca 2019 r.

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

  1. Dzisiaj przypada Uroczystość Trójcy Świętej. Po każdej Mszy Św. odbędzie się zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  2. Środa – ostatni dzień roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 8.00 sprawowana będzie Msza Św. w intencji uczniów z naszej parafii. O godz. 17.30 odbędzie się spowiedź przed rozpoczynającymi się wakacjami.
  3. Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Św. sprawowane będą o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00.
    Po Mszy Św. o godz. 12.00 wyruszy procesja eucharystyczna ulicami parafii. Trasa procesji pozostaje taka sama, jak w ubiegłym roku.
    Zachęcamy do udziału w oktawie Bożego Ciała – po każdej Mszy Św. wieczornej (do kolejnego czwartku) odmawiane będą nieszpory, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a po nich wyruszy procesja eucharystyczna wokół kościoła.