Ogłoszenia parafialne z 9 czerwca 2019 r.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która wieńczy okres wielkanocny. O godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  2. Nabożeństwo czerwcowe sprawowane jest każdego dnia po wieczornej Mszy Św.
  3. W piątek ks. proboszcz uda się do zgłoszonych chorych o godz. 10.00.
  4. Zapraszamy bielanki i kandydatów na spotkanie przed Uroczystością Bożego Ciała w sobotę o godz. 9.00.
  5. Siostry Rodziny Maryi zapraszają na piknik rodzinny w sobotę 15 czerwca. Więcej szczegółów na stronie https://pozwolciedzieciom.pl/
  6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Trójcy Świętej. Po każdej Mszy Św. odbędzie się zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  7. Trasa procesji na Boże Ciało pozostaje niezmienna w stosunku do roku ubiegłego:
    Jutrzenki → Gałczyńskiego → Odrowąża → Grota-Roweckiego → Ołtarz I → Rydza-Śmigłego → Hallera → Pułaskiego → Ołtarz II → Sobieskiego → Karłowicza → Andersa → Ołtarz III → pl. u sióstr Franciszkanek (Ołtarz IV) → Kasztanowa → Norwida → Andersa → Kmitówek → Jutrzenki