Ogłoszenia parafialne z 2 czerwca 2019 r.

VII Niedziela Wielkanocna
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy Św. zbierane będą ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź miesięczna w trakcie porannej Mszy Św. i po południu od godz. 17.00.
    Ks. wikariusz uda się do zgłoszonych chorych o godz. 9.00.
    Ks. proboszcz uczyni to w kolejny piątek.
  3. Nabożeństwo czerwcowe sprawowane będzie codziennie po wieczornej Mszy Św.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uroczystość ta wieńczy okres wielkanocny. Przypominamy o obowiązku przyjęcia Komunii Św. przynajmniej raz do roku w tym okresie.
    Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.00.
  5. Siostry Rodziny Maryi zapraszają na piknik rodzinny, który odbędzie się 15 czerwca. Szczegóły wkrótce.
  6. Urząd Miasta Marki zaprasza na obchody Dni Marek. Szczegóły tutaj oraz tutaj.