Ogłoszenia parafialne z 21 kwietnia 2019 r.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Z okazji świąt Wielkanocnych składamy wszystkim parafianom serdeczne życzenia.
    Dziękujemy za liczne uczestnictwo w Triduum. Dziękujemy odpowiedzialnym za jego przygotowanie.
    W dniu dzisiejszym Msze Św. sprawowane będą o 6.009.00, 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00.
  2. W poniedziałek Msze Św. sprawowane będą według porządku niedzielnego, tj. o 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Ofiary zebrane w tym dniu przeznaczone będą na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
    O godz. 13.00 odbędzie się koncert Wielkanocny w wykonaniu Orkiestry Warsaw Camerata.
  3. czwartek sprawowane będzie nabożeństwo drogi betlejemskiej przed wieczorną Mszą.
  4. piątek z racji oktawy Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  5. przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Przed Mszą wieczorną odmówimy wspólnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Ofiary zebrane w tym dniu przeznaczone będą na Caritas.