Ogłoszenia parafialne z 3 marca 2019 r.

VIII Niedziela Zwykła

1. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. W najbliższą środę przypada Środa Popielcowa, rozpoczynająca okres Wielkiego Postu. Msze Św. sprawowane będą o godz. 8.00, 10.00, 16.00 i 18.00. Tego dnia obowiązuje post ścisły (jakościowy i ilościowy).
  3. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach 28-30 marca.
  4. Nabożeństwa w okresie Wielkiego Postu:
    Droga Krzyżowa – w piątki

• o 17.30 – dla dzieci
    • po Mszy Św. o 18.00 – dla dorosłych

Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 17.30. (Tylko w przyszłą niedzielę)

5. Plan wizyty duszpasterskiej
  6. Można wpłacać już 2. ratę na pielgrzymkę do Medjugorje.
  7. W ramach przygotowań do głębszego przeżycia Triduum Paschalnego księża planują utworzyć chór liturgiczny na czas Wielkiego Postu. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w salce katechetycznej w zakrystii. Zapraszamy zwłaszcza (starszą) młodzież oraz dorosłych.
  8. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 19.00.