Ogłoszenia parafialne z 28 października 2018 r.

XXX Niedziela Zwykła

  1. Środa – o godzinie 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św. w intencjach zbiorowych;
  2. Czwartek – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w naszej parafii według porządku niedzielnego. Po Mszy Św. o godz. 18.00 procesja z wypominkami. W dniach od 1 do 8 listopada udziela się odpustu wiernym, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz. Odpust można tylko ofiarować za zmarłych;
  3. Piątek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Udziela się odpustu wiernym, którzy nawiedzą w tym dniu kościół/kaplicę i odmówią Ojcze Nasz i Wierzę. Dodatkowa Msza Św. w tym dniu o godz. 10.00;
  4. Z posługą do chorych kapłani udadzą się w sobotę o 10.00;
  5. Szczegółowe informacje dotyczące sakramentu Bierzmowania dostępne są na stronie parafialnej.