Ogłoszenia parafialne z 22 lipca 2018 r.

XVI Niedziela Zwykła

  1. W poniedziałek święto św. Brygidy, patronki Europy.
  2. W środę święto św. Jakuba Apostoła oraz dzień automobilistów z racji św. Krzysztofa. Tego dnia imieniny obchodzi nasz ks. Krzysztof, polecajmy go w naszych modlitwach.
    Poświęcenie pojazdów nastąpi w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  3. W czwartek modlić się będziemy za naszych rodziców i dziadków z racji przypadającego święta św. Joachima i Anny rodziców N.M.P
  4. 25 sierpnia 2018 r na mocy dekretu ks. biskupa kończy pięcioletnią posługę duszpasterską w naszej parafii ks. Krzysztof, który został mianowany wikariuszem parafii Chrystusa Króla w Warszawie. Dziś pragniemy mu podziękować za świadectwo wiary, trud, pracę oraz serdeczność i życzyć wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej w nowej parafii.