Ogłoszenia parafialne z dnia 17 czerwca 2018 r.

XI Niedziela Zwykła

1. Dziś zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla duchownych studiujących za granicą. Po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 w salce nad zakrystią spotkanie dla małżeństw zainteresowanych zaangażowaniem we wspólnotę Domowego Kościoła.
  2. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencjach zbiorowych.
  3. W czwartek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.
  4. W piątek zakończenie roku szkolnego. Od 17.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego. O godz. 18.00 Msza św. na która zapraszamy także nauczycieli, pracowników szkół oraz dzieci.
  5. W sobotę polecamy pamięci modlitewnej pasterza diecezji ks. biskupa Romualda Kamińskiego z okazji 13-tej rocznicy święceń biskupich.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.
  7. Owocem peregrynacji cudownej ikony Matki Bożej Częstochowskiej, która wczoraj zakończyła się w naszej diecezji będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w parafiach diecezji. W najbliższą sobotę taka adoracja w naszej parafii.

Plan dnia adoracji /Sobota 23 czerwca/
    07.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P
    08.00 Msza św.
    08.30 początek adoracji Najświętszego Sakramentu, część radosna Różańca św.
    12.00 Anioł Pański i część chwalebna Różańca św.
    15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i część bolesna Różańca św.
    18.00 Msza św.
    18.30 część światła Różańca św.
    21.00 zakończenie adoracji, apel Jasnogórski
    Życzymy owocnego przeżycia tego czasu przed Najświętszym Sakramentem z Matką Bożą. Serdecznie zapraszamy do udziału Siostry Franciszkanki, Siostry Karmelitanki, ministrantów, KSP, Żywy Różaniec, Domowy Kościół oraz wszystkich parafian starszych i młodszych.