Ogłoszenia parafialne z dnia 3 czerwca 2018 r.

IX Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc w organizacji Bożego Ciała, za dekorację trasy oraz pięknych ołtarzy na Boże Ciało. Dziękujemy wszystkim grupom parafialnym za zaangażowanie oraz – za asystę policji.
    Msze św. w intencji tych, którzy tworzyli i wspomagali ołtarze na Boże Ciało.

• I Ołtarz  17 czerwca o godz. 12.00
      • II Ołtarz 1 lipca o godz. 12.00
      • III Ołtarz 15 lipca o godz. 12.00
      • IV Ołtarz 8 lipca o godz. 8.00 u Sióstr Franciszkanek w kaplicy.

Zapraszamy na litanię, nieszpory i procesje eucharystyczne po Mszy św. o godz. 18.00.

3. W czwartek zakończenie obchodów ku czci Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. o godz. 18.00 i procesji błogosławieństwo wianków, kwiatów i ziół leczniczych.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
    Jest to dzień modlitw o uświęcenie kapłanów.
    Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego sakramentu, litania,  akt wynagrodzenia oraz adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.15
    Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
  5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.P
  6. Ks. Krzysztof prosi młodzież przygotowującą się do bierzmowania o zapoznanie się z informacją która jest na stronie internetowej parafii www.parafiamarkipustelnik.pl