Ogłoszenia parafialne z dnia 27 maja 2018 r.

Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Dziś o godz. 10.30 i 12.00 Msze św. w rocznicę I Komunii św. dzieci
    z klas III SP nr 3. Po Mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne związane z procesją Bożego Ciała.
  2. Wtorek – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej
  3. Środa o 18.00– nowenna i Msza św. zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
    Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 oraz  10.00
    Po Mszy św. o godz. 10.00 procesja do czterech ołtarzy.
    Prosimy asystę, ministrantów, Bielanki, KSP, Domowy Kościół na Mszę św. o godz. 10.00.Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy, trasy przejścia procesji oraz udekorowanie domów.
    Trasa procesji Bożego Ciała w tym roku z ołtarzami przy ulicach.

• ul. Rydza Śmigłego
    • ul. Pułaskiego
    • ul. Andersa
    • ul. Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi

Po Bożym Ciele przez osiem dni po wieczornej Mszy św. odbywać się będą nieszpory eucharystyczne oraz procesja.

5. W piątek 1 czerwca rozpoczniemy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa .
    To także I piątek miesiąca. Do chorych udamy się po godz. 9.00 a spowiedź od godz. 17.30
  6. Sobota o 10.00 spowiedź przed rocznicą I Komunii św. dzieci klas III SP nr
  7. Za tydzień na Sumie rocznica dzieci z klas III. Tego dnia będzie zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.