Ogłoszenia parafialne z dnia 13 maja 2018 r.

VII Niedziela Wielkanocna
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dziś 13 maja, po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie majowym różaniec fatimski. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na seminarium duchowne.
    /Po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie majowym odbędzie się spotkanie w sprawie procesji Bożego Ciała. Zapraszamy przedstawicieli grup parafialnych oraz osoby chętne do aktywnego włączenia się w pomoc przy organizacji procesji./
  2. Poniedziałek: święto św. Macieja Apostoła
  3. Środa: uroczystość św. Andrzeja Boboli.
  4. W piątek o godz. 16.00 odbędzie się spowiedź dzieci oraz rodziców i rodzin przed Komunia św. klas D i E zaś o 19.00 spowiedź klas A, B, C.
  5. Sobota; I Komunia Św. dzieci klas III Szkoły Podstawowej nr 3 o godz. 10.00 i 12.00, o godz. 16.00 spowiedź klas F i G.
  6. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha św. oraz I Komunia św. w naszej parafii.
    Prosimy o uwzględnienie tego że będzie inny układ Mszy św.
    Msze św. dla parafian o godz. 7.00; 8.30; 12.00 i 18.00
    Msza św. o godz. 10.00 – I Komunia św. zarezerwowana dla dzieci klas III SP klasy F i G nr 3 oraz rodzin.
  7. Przykazanie kościelne mówi aby przynajmniej raz w roku, w okresie wielkanocnym przyjąć komunię świętą. Przypominamy, że za tydzień kończy się okres komunii św. wielkanocnej.
  8. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odbywają się po Mszy św. o godz. 18.00