Ogłoszenia parafialne z dnia 22 kwietnia 2018 r.

IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do Służby Bożej.
  2. Jutro uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski
  3. W środę święto św. Marka Ewangelisty.
    To także dzień imienin ks. bp Marka Solarczyka, którego tego dnia polecamy pamięci modlitewnej.
  4. Zapraszamy mężczyzn z naszej parafii do wstępowania do Kościelnej służby Porządkowej. Zapisy prowadzi ks. proboszcz po każdej Mszy św.
  5. Spotkania dla młodzieży przygotowujące do sakramentu bierzmowania w najbliższy piątek w salce nad zakrystią:
    • Godz. 17.00 klasy III gimnazjum w salce na górze;
    • Godz. 18.30 klasy I szkoły średniej;
  6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.30 zapraszamy na krótkie spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku będą przeżywać rocznicę Komunii św.
  7. I Komunia św. w przyszłym roku odbędzie się w naszej parafii w sobotę 18 maja 2019. Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.