Ogłoszenia parafialne z dnia 8 kwietnia 2018 r.

II Niedziela Wielkanocna (Biała)
Święto Miłosierdzia Bożego

 1. Święto Bożego Miłosierdzia rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Taca na dzieła charytatywne Caritas w naszej diecezji.
  Dziś w Święto Miłosierdzia o godz. 15.00 w Godzinie Miłosierdzia zapraszamy na koronkę i modlitwę w kościele.
  „Udziela się dziś odpustu zupełnego wiernym w Polsce, którzy odmówią koronkę do Miłosierdzia Bożego wobec Najświętszego Sakramentu”.
 2. Poniedziałek; uroczystość Zwiastowania Pańskiego M.P. Msze św. jak w dni powszednie.
 3. Katolickie Liceum Księży Michalitów zaprasza na dzień otwarty 14 kwietnia o godz. 10.00
 4. Za tydzień w niedzielę 15 kwietnia 2018 po raz trzynasty ulicami Warszawy przejdzie Marsz Świętości Życia, organizowany przez Diecezję Warszawsko-Praską i Archidiecezję Warszawską. Marsz Świętości Życia poprzedzą Msze święte o godz. 11.00:w bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Florianna Męczennika pod przewodnictwem księży biskupów Ordynariuszy. Po Eucharystii przemarsz na Plac Zamkowy, z którego o godz. 12.40 razem z wiernymi Archidiecezji Warszawskiej wyruszy marsz w kierunku Bazyliki Świętego Krzyża.
 5. Za tydzień po Sumie spotkanie z członkami Totus Tuus.
  Także za tydzień 15 kwietnia o godz. 17.00 w kościele będzie występ dzieci ze Szkoły i Przedszkola Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi.  Serdecznie zapraszamy na przedstawienie historyczno – patriotyczne z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości i jubileuszu 100 rocznicy urodzin Siostry Beaty. Serdecznie Zapraszamy.